fib.net - firmalar işte burada

Boyasız Göçük Giderme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Boyasız Göçük Giderme


Herkesin Başına Gelebilir

            Arabanız yeni olsun eski olsun kaporta ve boyasının düzgün ve güzel olması, herkesin isteyeceği bir durumdur. Özellikle şehir içinde arabanın tozlu olması bile çoğu sürücüler için rahatsızlık vericidir. Park yerlerinde, genellikle sürücülerin dikkatsizlikleri sonucu, tamponlarda ve kaportalar da ezilmeler ve göçmeler oldukça sık yaşanabilen durumlardır. Yine bazı sürücülerin kapılarını dikkatsiz ve dengesiz bir biçimde açmaları sonucu, yandaki araçların kapı yüzeylerinde göçükler oluşmaktadır. İnsan kaynaklı bu kusurların yanında doğal şartlar içinde gerçekleşebilecek dolu yağışı da bazen şiddetli olabilmekte ve kaportada büyük hasara sebebiyet verebilmektedir. Her ne şekilde olursa olsun bu göçükler ve ezilmeler giderilmekte ve aracınız eski güzelliğine kavuşturulmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; göçük düzeltme işleminin boyasız olarak yapılması ve geride iz kalmamasıdır.

Boyamadan Göçük Giderme Nasıl Yapılır?

            Boyasız göçük giderme işlemi vakumla çektirme, masaj yaparak çubuklarla ittirme ve manyetik çektirme olmak üzere 3 türlü yapılmaktadır. Eziklerin aracımızda bulunduğu konuma göre bu üç yöntemden birisi ya da birkaçı aynı anda kullanılabilir. Genellikle kullanılan vakumla yönteminde; silikon ile göçük üzerine yapıştırılan bir ya da birden fazla vantuzun, vidalı kol ya da vakum aleti ile dikkatli bir şekilde çektirilmesi işlemine dayanır. Özellikle aracın köşe ve keskin hatlarındaki göçüklerde vakumlama yapılırken aracın metal olan yüzey bölgesinin ısıtılması, işlemin kolay ve düzgün gerçekleşmesinde önemli bir unsurdur.

            Köşelerde oluşan ezikler vakumla çektirilirken özel çubuklar ile alt kısımlarından da masaj yaparcasına ittirilmesi, düzeltme işini mükemmel hale getirecektir. Küçük boyutlardaki göçüklerde ise manyetik bir cihaz yardımı ile kaportada direk olarak çekme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemlerde unutulmaması gerekli olan birinci kuralınız; aracınıza müdahale edecek deneyimli ve uzman kişi ya da kuruluşlar ile çalışmak olmalıdır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]