fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Hayatımızın birçok yerinde önümüze çıkan kameralar güvenliğimiz açısından önemlidir. Alışverişte, yolda, araçlarda, kamu binalarında vb. birçok yerde onları görmek mümkün. Artık evlerimizin içine bile yerleştirdiğimiz kameralar içimizi rahatlatmak için oldukça önem arz eder. Örneğin çalışan kişilerin evlerine aldıkları bakıcıları izlemek için takılan kameralar nerde olursanız olun internet aracılığı ile 24 saat sizlere onları izleme imkanı sunar. Bu kameraların özelliklerini şu şekilde sıralaya biliriz. İnternet üzerinden cep telefonları, tabletler ve bilgisayarlardan istenilen yerden uzaktan bağlanarak izleme yapma. Zifiri karanlık bile olsa gece görüş özelliği sayesinde net bir görüntü kaydı yapabilme. 7/24 istenilen süre kadar kesintisiz kayıt yapabilme. İsteğe göre hem görüntü hem ses kaydı yapabilmek.

Sizinde evinizde bebeğinize bakan ya da yaşlı olan aile bireylerinden birine bakan çalışanınız varsa İstanbul Büyükçekmece Alarm Güvenlik ve Kamera olarak sizlere hizmet vermek için buradayız. Sizde evinize bebek bakıcısını kontrol etmek için veya güvenlik amacı için güvenlik kamera sistemi kurdurmak istiyorsanız uygun fiyat listemizden faydalanabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Çalışırken veya tatilde iken artık gözünüzün arkada kalmasına gerek kalmayacak. Ekibimiz tarafından takılan kamera sistemi sizlerin içini rahatlatacak. Sizin güvenliğinizi sağlamak için 7/24 kesintisi görüntü ve ses kaydı yapabilen ev kamera sistemi sizin ve ailenizin güvenli bir ortamda yaşamanızı sağlayacaktır. İnternet üzerinden nerede olursanız olun mesafe engeli olmadan istediğiniz zaman evinize, yazlığınıza bağlanıp güvenliğini veya bebek bakıcısını cep telefonundan, tablet ya da bilgisayarınızdan izleyebilirsiniz.

Kameraların kayıt süreleri hakkında bilgi vermek gerekirse; İstediğiniz süre kadar kayıt yapabilecek şekilde siz değerli müşterilerimize özel paketler hazırlayarak en uygun fiyatı sunmaktayız. Böylelikle müşterilerimizin maddi yönden çöküntüye uğratmadan memnuniyetini sağlıyoruz.

Ayrıca kullandığımız tüm kamera sistemlerinin gece görüş özelliği bulunduğundan zifiri karanlıkta bile net bir görüntü elde edebiliyorsunuz. Bizler genellikle evler için genellikle AHD kamera sistemi tercih ediyoruz. Bunun nedenini şu şekilde anlatmakta fayda vardır. bu kameralar görüntü kalitesi minimum 1mp 720p HD dir. Ev içinde kişilerin kimliğini belirlemek için yeterli bir çözünürlüğe sahip olup maliyet açısından da en ucuz kamera sistemidir. Sizlerde bu kameralar hakkında bilgi almak ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak istiyorsanız iletim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]