fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Asansör bakım, asansör montaj ve asansör yenileme işleri yapmaktayız. Geçen bu sürede malzeme kalitesini ve firma organizasyonunu günden güne geliştirip CE ürün kalite sertifikasını alarak kalitemizi belgelemiş olmaktayız. Temel prensibimiz her çeşit asansörü kaliteli ve sorunsuz olarak teslim etmektir. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan asansör, çalışmalarında kazanmış olduğu başarılarımızın mutluluğunu yaşamaktayız. Firmamız olarak sürekli gelişme bilincinde olmak, üst kademenin belirlediği hedefler doğrultusunda ilerlemek, personellerimizin eğitim düzeyini yükseltmek mesleki eğitimlere yönlendirmek çalışmalarımızın arasındadır. Sizin için en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktayız.

İstanbul Büyükçekmece Asansör Bakım Onarım ve Tamir olarak müşterilerimize daha iyi hizmet üretebilmek, internet ve teknolojiden yararlanmak amacıyla sitemizi sizlere sunmaktan mutluluk duymaktayız. Dahi iyi hizmet verebilmek için ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü görüş ve önerilerinizi bize iletebilirsiniz. Modern ofisimizdeki gerekli her türlü eğitim ve donanıma sahip geniş kadromuzla asansör montaj, periyodik bakım ve servis faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Sektörümüzdeki uzun emeğimiz ve çabamız sayesinde kazanmış olduğumuz tecrübe ve uzmanlık neticesinde önemli müşteri referansları oluşturmuş bulunmaktayız. Sizler için her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz.

İhtiyaçlarımız doğrultusunda her türlü asansör için firmamız güvenlik standartlarını ilk planda tutarak malzeme işçilik yönünden hiçbir kısıntıya gitmeden hizmet vermektedir. Şahıs asansörleri, her türlü hidrolik asansör, yük asansörleri ve daha birçok asansör çeşitlerinde yardımcı olmaktayız.

Asansörün mekanik ekipmanları zamanla yıpranır ve eskir. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görsel açıdan rahatsız edici hem de güvenlik açısından tehlikeli olabilir. Bizim için ilk adım emniyettir. Önce emniyetinizi düşünüyoruz ve yeni güvenlik standartlarıyla olası tehlikelerin önüne geçilerek yeni asansörlere uyumluluk sağlamaktayız. İkinci adımımız estetiktir. Asansörünüzün görünümü binanızın en önemli temsilcisidir. Şık bir kabın dizaynı ile çağrı düğmeleri ve gösterge panellerine kadar bütün aksesuar çeşitlerini kullanıcılarımıza sunmaktayız. Üçüncü adımımız performanstır. Asansörünüzün performans artırımları kullandığınız mevcut ünite ve ekipmanla alakalıdır.

Firmamız siz değerli müşterilerimiz için her zaman en kaliteli, en iyi ve en nitelikli hizmet vermektedir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]