fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Bilgisayar Laptop Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bilgisayarınız bozulduğu zaman hızlı ve teknik servisimiz bilgisayar gibi diğer cihazlarda oluşan arızaların hepsine marka fark etmeden tamirlerini yapıyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetler arasında yerinde de hizmet vermekteyiz. Bilgisayarınızdaki sorunları öğrenip yerinde bakım ve tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Bilgisayar bakım onarım hizmetimizde garantili olarak yapmış olduğumuz her işte gerekenleri en hızlı şekilde ve ekonomik çözümler üretiyoruz. İstanbul Büyükçekmece bilgisayar ve laptop tamiri olarak her bölgesinde ev veya iş yerlerinde kullanıcılara format atma, tamir bakım onarım, virüs tarama, monitör tamiri gibi garantili hizmetler vermekteyiz.

Her marka laptop, notebook ve masa üstü bilgisayar tamir ve onarımlarında garantisi bitmiş olan arızalarda destek vermekteyiz. Ekran kırılması, ana kart, chipset sorunları, çatlamalar, sıvı ya da su temasları gibi sorunlarda garanti kapsamına alarak yapmaktayız.

Silinen dosya ve verilerinizi eski haline geri getirme işlemini de yapmaktayız. Yanlışlıkla silinmiş olan belgelerin ya da virüs giren dosyaların geri gelmesi için uzman ekibimiz kurtarmak için çalışırlar ve sorun düzeltilir.

Bilgisayarlar elektronik bir alet oldukları için çalıştırdıkça ısınırlar. Isındığı zaman soğutmaya ihtiyaç vardır. Aslında bilgisayarın bütün parçalarını soğutmak lazım çünkü ısınma sonrası her zamanki performansından düşerler. Bilgisayarın soğutma işlemini fanlar ve soğutucu bloklar gerçekleştirir. Fanların görevleri aynı zamanda havayı alır ve dışarı iter. Bu hava alma ve verme olayında oluşan tozlar hemen fan pervanesine ya da soğutucu metal parçalarına tozlar zamanla yapışmaya başlar. Bu tozların tıkadıkları ve zamanla katmanlaştığı için çalışan fanlar görevini yerine getiremez hale getirir. Toz kalıntıları çoğaldıkça bilgisayarınız o kadar ısınmaya başlar. Tozlar zamanla bilgisayarınızın ömrünü azaltır bu sebepten bozulmalar yaşana bilir bu durumda aslında aralıklar ile bakım yaptırmak gerekir. Servisimiz sizi en az masrafla bilgisayarınızın bakımını ya da tamirini yapar. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]