fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Büyükçekmece ilinin geniş yer kapladığı tüm alanlarda Büyükçekmece boyacı firması olarak hizmet sunmaktayız. Kaliteli hizmet anlayışımızla,  işinin ehli boyacı ustalarımızla verdiğiniz her işi zamanında teslim ediyoruz. Bizlerle çalışmaya başlamanız demek, işinizin zamanında kaliteli bir şekilde teslimi demektir.

Bize verilen her işte, işi önemseme yatmaktadır. İşin büyüklüğü ya da küçüklüğü yoktur. İşi zamanında ve kaliteli teslim etme vardır. İşimiz konsantrasyon ve dikkat işidir. İşimizde dikkat etmemiz gereken her noktaya dikkat ederiz. Yaptığımız işlerde, işinde uzman boyacı ustalarımız keşif yaparak gereken önlemleri almaktadırlar. Örneğin; Eski boyalı yüzeyler de kabaran ve dökülen yüzeylerin tamiratları yapılması önemlidir. İstenilen kesin sonuç için bunların dikkat edilmesi gerekmektedir. Yüzeyin zımparalanması ve pürüzsüz olması sağlandığında istenilen sonuca ulaşmış sayılmaktayız. Temizliğin yanında, zımparalama, boyaya yapışması için daha uygun bir yüzey hazırlayacaktır. Buda işin kalitesi açısından önemlidir.

İyi bir hazırlık döneminden sonra uygulanan boyanın gerçekten daha uzun ömürlü olacağı kesindir. Aksi taktirde boya kısa zamanda dökülür ve eski kötü görünümünü alır. İyi bir boyacı küçük detaylara dikkat eder ve boyada başarının anahtarı olan iyi hazırlığını tam yapar. Boya yaparken dikkat edilmesi geren diğer bir nokta ise dış cephelerdeki boyama tekniğidir. Dış cephe astarı uygulaması yapıldıktan sonra iki kat boya uygulaması yapılması önerilmektedir. Kat uygulamaları arasında 4 saatlik bir ara vermek gerek ki buda daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır. Boya işinde en küçük detay önem taşır. Çünkü bu detaylar boyanın uzun yıllar kalmasını sağlayacaktır.

Bizlerle çalışmanızdan büyük onur duyacağız. Bizi aradığınız taktirde uzman boyacı ekibimizle yerinizi keşfe geleceğiz. Size uygun ödeme koşullarıyla işin alımını gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini sağlamış olacağız.

nden sonra uygulanan boyanın gerçekten daha uzun ömürlü olacağı kesindir. Aksi taktirde boya kısa zamanda dökülür ve eski kötü görünümünü alır. İyi bir boyacı küçük detaylara dikkat eder ve boyada başarının anahtarı olan iyi hazırlığını tam yapar. Boya yaparken dikkat edilmesi geren diğer bir nokta ise dış cephelerdeki boyama tekniğidir. Dış cephe astarı uygulaması yapıldıktan sonra iki kat boya uygulaması yapılması önerilmektedir. Kat uygulamaları arasında 4 saatlik bir ara vermek gerek ki buda daha uzun süre dayanmasını sağlayacaktır. Boya işinde en küçük detay önem taşır. Çünkü bu detaylar boyanın uzun yıllar kalmasını sağlayacaktır.

Bizlerle çalışmanızdan büyük onur duyacağız. Bizi aradığınız taktirde uzman boyacı ekibimizle yerinizi keşfe geleceğiz. Size uygun ödeme koşullarıyla işin alımını gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini sağlamış olacağız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]