fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Uzun yıllardır çatı konusunda uzman ekibimiz ile çalışmaktayız. Firmamız uzun yıllardır çatı konusunda kaliteli işler çıkardığımız için işlerin sonucunda birçok memnun müşteri edinmişizdir. Yılların vermiş olduğu tecrübemiz ile birlikte her zaman en iyi işi çıkarmaya devam ediyoruz yapmış olduğuz işe son derece güveniyoruz.

Çatılar binaları yağış, soğuk, kar ve sıcaklardan korur o yüzden her zaman sağlıklı bir çatımızın olması gerekir. Çatıların taşıyıcı kısmı ve çatı kaplamaları olmak üzere iki kısımlardan oluşmaktadır. Çatıların tamir işleminde taşıyıcı sistemler ile kaplama kısımları ayrı şekilde değerlendirilmelidir. Eskimiş ve yıpranmış olan kısımlar yenisi ile değiştirilir. Taşıyıcı olan kısımlar malzemeye ahşap, çelik ve betonarme çatı eğimi ile kaplama malzemelerinin cinsine ağırlığına ve yüküne göre değişir.

Genel olarak çatılardan ısı geçişlerinin toplam kayıp içerisinde %25’i bulunmaktadır. Bu oran ısıtma ve soğutma giderleri gereksiz arttırdığı için hem biyolojik durumu olumsuz etkilemekte hem de ısıtmada ve soğutmada dolaylı ve ya dolaysız olarak atmosfer, fosil yakıt atıkları ile kirletilmektedir. Binalarımız için oldukça önemli olan çatılar bakım ve tamirleri için gereken önem gösterildiği takdir de çatı sistemlerinden maksimum verim alabilmektedir.

Çatı tadilatı yaptırmadan önce baca dipleri, baca sıvaları, çatı iskeleti, su dereleri gibi benzeri bütün çatı elemanlarımız uzman bir ekip tarafından en ufak ayrıntılara kadar dikkatli bir şekilde incelenmektedir. Çok hasar almış olan çatılar tadilat yapılmış olsa bile verim alınmayacaktır. Çünkü bu tipte olan çatıları yapmak da bir şey değiştirmez yenisini yapmak gerekir. Önemli olan şey yerine yeni ve doğru detayları olan bir çatı yapmaktır. Çünkü böylesi daha sağlıklı olacaktır. İstanbul Büyükçekmece çatı yapımı olarak biz müşterilerimiz için her zaman en sağlıklı ve güvenilir olanı yapmayı tercih ederiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]