fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Büyükçekmece, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan en kalabalık ilçelerinden biridir. İstanbul’un kalabalık semtlerinde evde halı yıkamak yasaktır. Belediyelerin gözetiminde olan bu yasağa uymayanlara para cezası ödeme zorunluluğu vardır. Eskiden insanlar evde halılarını yıkayarak Dezenfekte ettiklerini düşünürlerdi. 21. yüzyıla girdiğimizden beri insanlarımız yaşadıkları yerleri daha da sahiplenerek, yaşadıkları çevreye özen göstermeye başlamışlardır. Çünkü cadde ve sokaklarda yıkanmaya çalışan halılarda Hijyen sağlanmadığı gibi, bilinçsizce kullanılan deterjanlar doğaya zarar vermekte, yol kenarlarındaki ağaç, çiçek gibi canlı varlıkları da öldürmektedir. Biz tam bu noktada Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak konuya vakıf bir oluşum içinde kurulmuş bir şirketiz. Amacımız müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak onlarla birlikte ilerleyebilmektir. Halılarda oluşan zor kirlerin, özellikle çay lekesi, kahve lekesi, renkli meyve suyu lekeleri üzerinde, kullandığımız en güvenilir halı şampuanları ile son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanarak temizlemekteyiz. Kullandığımız deterjanlar sağlık bakanlığı onaylıdır.

 Bazı halı çeşitlerini yıkamak ve renklerini korumak belli bir tecrübe ister. Örneğin Hereke halılarının yıkanmasında ki en büyük sorun yıkama esnasında renklerin birbirine karıştırılmasıdır. Hassas olan halının yıkanması mutlak suretle tek tek yapılmalıdır. Hereke halı yıkamada kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır ıslatılmaz hiç vakit kaybetmeden fırçalama yapmaktır. Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı ve seri bir şekilde gelberi ile durulama yapılır. Halı uzun tüylü ise halı şampuanının tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gelberiden önce ileri geri gelberi uygulaması da yapılabilir. Kullanılan şampuanın bu halıların niteliklerine uygun olması da önemlidir. Halıya zarar veren kimyasallar kullanmak halıyı kullanılmaz hale getirebilir.  Tüm müşterilerimize tavsiyemiz bu kadar değerli olan halılarınızı tecrübesi olmayan,hereke halısını tanımayan ve kalitesinden emin değilseniz halı yıkama firmalarına yıkatmayınız.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak; müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir ekiple hizmet vermekteyiz. Firma olarak teknolojiyi takip ederek, yıkanan halıların en iyi sonuçlara ulaştıracak teknolojik makin alımlarını da gerçekleştirerek çağı yakalamış ve gelişime açık bir yapıdayız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]