fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Klima konusunda uzman olan ekibimiz tüm sorunlarınızı çözer. Servisini yapmış olduğumuz klimaları her zaman yakın takibe alırız. Ve her zaman klimalarınız kontrolümüz içersinde olur. Klimanızın her zaman aynı performans da çalışmasını istiyorsanız mutlaka belli aralıklarda bakım yaptırmanız gerekir. Birçok klima çeşidi vardır ki bazıları yani eski model klimalar elektriği çok çeker ama yeni üretilen klimalar ise A+ enerji oldukları için daha az elektrik harcar. Bazı klimalar ise bakım zamanı geldiği için birçok yeri gereksiz güç harcadığı için elektriği çok çekebilir. Bakımını, tamiri ve onarımlarını vaktinde yaptırır iseniz o zaman faturanız daha tasarruflu hale gelir. Servisimiz olarak yapmış olduğumuz her işe garantimizi koyarız.

İstanbul Büyükçekmece Klima Servisi olarak her aman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş olmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman kaliteden ödün vermeyiz. Yapmış olduğumuz tamir ile klimanızı ilk gün aldığınız haline getiririz. Yılladır bu sektörde bulunmamızın sırrı her zaman saygı ve yapmış olduğumuz işi en iyi şekilde yapmış olduğumuzdan kaynaklanıyor. Klima servisi olarak bakım kapsamında yapmış olduğumuz hizmetler içerisinde bakım, onarım, tamir, montaj, gaz değişimi, içersini yıkama gibi birçok kapsamına almaktayız. Klima servisi yaparken her daim uygun fiyatlar ile sizlerin yanında olmaktayız.

Bizim için önemli olan her zaman %100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. Ekibimiz sayesinde yapmış olduğumuz işler her zaman üst seviyede olmaktadır. Klimanızda tamir yaparken parça değişimi yaptık ise bir yıl garanti kapsamına girmektedir. Klimalarınızın iç ve dış bakımlarını atlatmayın yılda en az bir kez bakım yaptırmayı unutmayın. Bizim için her zaman önemli olan şey yapmış olduğumuz işlerde siz değerli müşterilerimizin memnun kalmasıdır. Servisimiz olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]