fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi arızalarınızın çözümü için firmamızı tercih edin. Kombilerinizin küçük ve büyük arızalarla karşılaşmamak için yıllık periyodik bakımlarını yaptırın. Birçok kombi sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz bunların en başında sık karşılaşılan mekânı ısıtmama, suyu ısıtmama, gaz kokusu, çalışmaması ya da çalışırken gürültülü ses gelmesi ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarınızı İstanbul Büyükçekmece kombi servisimiz en kısa sürede halletmekte ve destek vermektedir.

Profesyonel uzman ekibimiz sayesinde işimizde uzmanlaşmış bulunmaktayız. Sektörümüzün öncülerindeniz. Müşteri memnuniyeti her işte olduğu gibi bu sektörde de önem vermekte ve liste başında tutmaktayız. Müşteri memnuniyeti demek bizlerinde mutluluğu demektir. Her müşteri ekonomik olarak firmamızı büyütmektedir. Bu yüzden işimizi günlük olarak asla değerlendirmemekteyiz.

Kombi cihazınızın arızalanması birçok işinizi aksatmaktadır. Kombilerinizin bakımlarını mutlaka yaptırın. En fazla yılda iki ya da en az yılda bir kez kış öncesi gerçekleştirin asla kombi bakımınızı kendiniz yapmayı denemeyin. Bilmediğiniz ve güvenmediğiniz kişilere de yaptırmayın çünkü uzman olmayan ekiplerle yapılan tamir işlemi daha çok sıkıntı yaratan bir durum ortaya çıkarmaktadır. Araştırın demeyeceğim çünkü firmamız bu işin ustası ve araştırma gerektirmemektedir. Orijinal parça, garanti, kalite standartlarına uygun malzememiz ve deneyimli personelimiz bizlerin teminatıdır. Müşterimiz olun ya da olmayın sizler en iyi hizmeti hak etmektesiniz.

Kombinin bir parçası olan peteklerde önemlidir. Peteklerinizi kontrol ettirin ve temizlettirin. Isıyı mekânlarımıza yayması sonucunda ısı vermektedir. Üzerlerine bir şeyler koymanız ısı verimliliğini etkileyecektir. Pencere altına konulan petekler perdelerin üzerlerine gelmesi ile de ısı verimi düşmektedir. Petekler mekânın ısısı için önemlidir ne çok nede az olmalıdır. Az olması ısının azlığına çok olması da enerjinin fazla olmasından faturanın kabarmasına yol açmaktadır. Bundan dolayı peteklerin ilk tesisatı önemlidir. Odadaki 2 adet bulunan peteğin birin üzerinin kapalı olması bile mekânın ısınmasını engellemektedir.   

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]