fib.net - firmalar işte burada

Büyükçekmece Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Zevkinize göre dekorasyon mu yaptırmak istiyorsunuz İstanbul Büyükçekmece tadilat dekorasyon firmamıza telefon etmeniz ya da gelmeniz yeterli olacaktır. Öncelikle ücretsiz keşfimiz ile neler yaptırmak istediğinizi yerinde görerek ve izlem yapılarak ölçümler alınarak ortaya hemen hemen bir taslağını çıkarmaktayız. Müşterimizin isteği doğrultusunda uygun malzemeler seçilerek işçilikle beraber bir fiyat belirlenip sunulmaktadır. Müşterilerimizi düşünme olanağı da sağlanıp gerek aynı zamanda gerek sonradan telefon ile anlaşmaya varılıp tadilat dekorasyon işlemini müşterimizin de başlanılmasını istediği saatte ya da günde yapmaya başlamaktayız.  Yapım aşamasında müşterimizin ekstra isteği olursa ayrıca fiyatlandırılmaktadır ya da beğenmediği bir şey olursa da isteği doğrultusunda yeniden yapmaktayız.

İşlerinde profesyonel ustalarımız ve tecrübeli ekibimizle siz müşterilerimize proje ve plan bazlı tadilat dekorasyon yapmakta ve anlaşılan gün ve saatte teslim işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Tadilat ve dekorasyonda kullanmış olduğumuz malzemenin bir tanesini sizlere kısaca anlatalım istedik eğer zemininize döşeyecek olursanız yardımcı olmak adına laminant’ a değineceğiz. Laminant döşemesi de payans ve tahtaya göre daha kolaydır. İşçiliğin ön planda olması ve parkelerin itina ile döşenmesi yeterlidir. Öncelikle zemin düzlenmelidir. Yapılacak zeminin çakıl, taş, kir, toz gibi temizlendikten sonra zemin düzlenerek döşeme işlemi yapılmalıdır. İyi bir kullanım sonucu uzun yıllar kullanılır. Kullanılmayacak halde önceden var onları söküp yenisini döşemekteyiz. Yapılan yere göre iki, üç, dört ve beş saat gibi süre içersinde yapılmaktadır. Açık renk laminant seçimi her zaman doğru bir seçim olacaktır. Fiyat konusunda da yapılan mekânın büyüklüğü ve parkenin çeşidine ve kalitesine göre değişmektedir. Temizlik için kolay bir malzemedir. Suya dayanıklı olan laminantlar da bulunmaktadır.

Tadilat ve dekorasyon işimizi en kaliteli şekilde yapmakta ve bizle için müşterilerimizin mutluluğudur. Yıllarca yaşayacakları yerde huzurlu oturmalarıdır. Kurumsal bir firmayız bize güvenin sonradan pişman olacağınız kişilerle çalışmayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]