fib.net - firmalar işte burada
Cam Balkon
Cam Balkon

            Şirketimiz, Cam Balkon kapama sistemleri sektöründe hizmet vermektedir. Faaliyeti girdiğimiz günden beri müşterilerimizden gelen talepleri onlara en uygun çözümlerle yerine getirmekten mutluluk duyarız. Cam balkon sistemleri konusunda ürün çeşitliliğimiz oldukça fazladır. Aynı zamanda ürün kalitemize de güvendiğimiz için kullandığımız ürünü gönül rahatlığıyla müşterilerimize sunarız. Müşteri memnuniyeti bizler için ön planda olduğu için satış aşamasında, montaj aşamasında ve satış sonrası oluşabilecek her hangi bir sorunda, müşterilerimize taahhüt ettiğimiz hizmeti vermek bizim birinci önceliğimizdir.

            Cam balkon sistemleri, size hem gerektiğinde balkonunuzu eskisi gibi açık hem de dilediğinizde tüm camları kapama imkanı sunarak kapalı bir cam oda gibi kullanmanızı sağlar. Farklı cam renkleri ile de size çeşitlilik sağlar. Tamamı katlanır camlardan oluşan bir sistem kurduğumuzdan, camları tamamen katladığınızdan açık balkonunuzu dilediğiniz gibi de kullanma imkanı sağlar. Ayrıca bahçelerinize kurmak istediğiniz kış bahçesi gibi konseptleriniz için de katlanır cam sistemlerini kullanabiliriz.
 
Sipariş süreci

            Balkonunuzu cam ile kapamaya karar verdiğinizde firmamızı ziyaret ettiğinizde, kataloğumuzdan veya show roomumuzdan istediğiniz ürünü, rengini seçebilirsiniz. Daha sonra eğer elinizde balkonunuzun ölçüleri varsa size hemen fiyat çıkarıp, teklif formumuzu oluşturabiliriz. Eğer ölçüleriniz yok ise ücretsiz keşif ile balkonunuzun ölçüleri alınır. Ve hızlı şekilde size en uygun teklifimizi sunarız.
 
Montaj süreci

            Ücretsiz keşfimiz sonucu verdiğimiz teklif sizin içinde uygunsa, yaklaşık 1 2 gün arasındaki süreçte ürün imalatından sonra sizden montaj işlemi için randevu alınır. Uygun olduğunuz bir tarihte yaklaşık yarım gün sürecek bir işlem cam balkon kapama sisteminizi balkonunuza kurmuş oluruz. Cam balkon sistemleri, oldukça fazla talep edildiğinden, iş yoğunluğumuzun arttığı dönemler olabilir. Bu zamanlarda size montaj için verebileceğimiz sürede uzayabilir. Fakat en çok önem verdiğimiz kurallardan biri işimizi zamanında teslim etmektir. Müşterilerimize verdiğimiz tarih ve saat konusunda oldukça hassas davranırız. Firmamız elinde olmayan sebepler dışında, işi söz verdiğimiz zamanda başlayıp bitirmek ana prensiplerimizdendir.
 
Satış sonrası hizmet

            Ürünlerimiz garantili olup, montaj sonrası herhangi bir sorun yaşadığınızda anında müdahale edebiliriz. Cam ve aksesuarlarında yaşanabilecek her hangi bir kırılma, aksaklık, çalışmama durumunda ürün tedarik etme konusunda da herhangi bir problem olmamaktadır. Kullandığımız ürünlerin uzun yıllar yedek parçalarını firmamızdan temin edebilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]