fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Alarm Güvenlik Kamera

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Oturduğumuz ev, restaurant, kafe, bar vb. tüm yerlerde kameraları görmemiz mümkün. Hayatımızın her alanına giren kameralar bizlerin güvenli bir ortamda huzur içinde yaşamamızı sağlamaktadır. Evimize ya da iş yerimize kurduğumuz alarm sistemleri de bu güvenliği daha da arttırmak içindir. İstanbul Çatalca Alarm Güvenlik ve Kamera olarak biz sizlerin güvenliğini sağlamak, huzurlu bir ortamda yaşamanızı kolaylaştırmak için tüm güvenlik sistemlerini uygun fiyatlarla hizmetinize sunuyoruz. Güvenliğiniz için kullandığımız tüm kamera sistemlerinin gece görüş özelliği bulunduğundan zifiri karanlıkta bile net bir görüntü elde edilir. Bizler genellikle evler için genellikle AHD kamera sistemi tercih ediyoruz. Çünkü bu kameralar görüntü kalitesi minimum 1mp 720p HD dir. Ev içinde kişilerin kimliğini belirlemek için yeterli bir çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca fiyat konusunda sizleri yormaz. Ev güvenlik kameraları genellikle siz yokken evde çalışan kişilei izlemek için kullanılır. Bunlara bebek bakıcı kamera sistemi de denmektedir.  Günümüzde birçok yer zorunlu olarak kamera sistemi taktırmak zorundadır.  Hatta bu zorunluluk yasalarla pekiştirilmiştir. Örneğin internet kafeler.

Ticari amaçla internet toplu kullanım sağlayıcılar, aile ve çocukların korunması, konusu suç oluşturan içeriklere erişimi önleyici tedbirleri almak amacıyla içerik filtreleme sistemini ve güvenli internet hizmetini kullanmak zorundadırlar. Sistemin aktif ve güncel halde bulundurularak herhangi bir müdahaleyle devre dışı kalmasını önlemek toplu kullanım sağlayıcıların sorumluluğunda bulunmaktadır.

 Hayatın öncelikli sırası olan güvenlik sistemler sanıldığı kadar pahalı değildir. Bizlerin sizlere sağladığı hizmeti öğrenmek için aradığınızda hiç düşünmeden bizlerin müşteri portföyüne katılmış olacaksınız.  Kamera sistemlerinin gün geçtikçe artığı kullanım yerlerinde biride araç kameralarıdır. Gerek mecburi sebeplerden ötürü gerek ilerde yaşanılabilecek trafik kazalarında kim haklı kim haksız ve ya Araç şoförlerini kontrol etmek gibi sebeplerden araç kamera sistemi kullanımı hızla artmaktadır. Ticari araçlar başta olmak üzere okul servisi, dolmuş, otobüs, taksilerde araç kamera takip sistemleri kullanımı mecburidir. Özel araçlarda da yaşanılabilecek trafik kazalarında kimin haklı kimin haksız olduğunu tespit etmek amacı ile ya da aracın çalınması durumunda yerini tespit etmek amacı ile kullanılan bu sistemi uygun fiyatlarla bizlerden temin edebilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]