fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Boyacı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un en iyi boyacı ustalarıyız. Aldığımız her işte mükemmel sonuçları yakaladık. Amacımız İstanbul’da boyacı dendi mi ilk akla bizim gelmemizdir. Profesyonel boyacı ustalarımızla birlikte çalışacağımız alana gidip keşif yaparız. Burada olması gerekenler hesaplanıp kaç gün çalışacağımızı hesapladıktan sonra müşterimize detaylı bilgiler veririz. Müşterimizin istek ve arzularına göre alacağımız iş dekorasyonuyla birlikte yapılıp, anlaşılan süre içerisinde teslim edilir. Sizlere her türlü boya ve dekorasyon hizmetlerini profesyonelce ve en uygun fiyatlarla sunarak işimizde bir numara olduğumuzu göstermek istiyoruz.  İş yerinizde, evinizde ya da dekorunu değiştirmek istediğiniz her yerde aradığınız huzurlu ortamı yaratabilmek için çalışmaktayız.

Hizmet verdiğimiz hizmetlerden bahsedersek alçı, boya, kara sıva, fayans, duvar, bölme alçıpan asma tavan, izalasyon, ısı yalıtım, montalama, elektrik, tesisat, mermer, vb Hizmetleri vermekteyiz. Başarılı iş kalitemizle güler yüzlü hizmet vermekteyiz.

İşimizde tüm ekip kendi dalında profesyonel bir şekilde eğitilmiştir. Birçok dekorasyonda kullanılan duvar kağıtlarının, işini bilen kişiler elinden çıkması önemlidir. Duvar kağıdında hünerli olan ustalarımız birçok farklı deseni yaratıcılığını da kullanarak yapmaktadır. Duvar kâğıdı ustasının bilgisi gerek duvardan, duvardaki boyadan, duvar kâğıdı cinsini ve duvar kâğıdına süreceği tutkala kadar bilgisi dahilindedir. Ustalık her detayı incelemek ve hata yapmamaktır. Duvar kağıdı ustalarımız, çalışma yapmadan önce kâğıt yapıştıracağı duvara bakmalı ve duvar kâğıdı yapmaya uygun mu değil mi bilmelidir. Zemini hazırlamak önem teşkil eder.

Eğer ki keşif esnasında duvarda uygun olmayan bir zemin varsa bunu işverene söylemekten çekinmeyerek farklı alternatifleri müşterisine sunar.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]