fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çatı bakımı ve onarımında kullanılan malzemeler her zaman en iyi ve en kaliteli malzemelerden oluşmaktadır. Kiremit ile çatı kaplamanın detayları: kiremitlerin döşenmesi için çatıda merteklerin üzerine kiremit altının tahtasının çakılması ve bu tahtanın kaplanması üzerine kaliteli olan bir su geçirmez bitümlü membran örtüsünün serilmesi gerekir. Yapılan bu örtü kiremitlerden sızacak olan suyun aşağıya geçmesini engeller. Çatının kiremitleri tek tek kontrol edilir. Kırılan kiremitleri yenisi ile değiştirilmelidir. Bakım yaparken kırık olan kiremitler değiştirilir ve kiremit üzerinde gezilirken kırmadan dikkatli şekilde gezilir ve düzenlenir.

İstanbul Çatalca çatı tamiri ve tadilat olarak bacaların diplerini çeşitli su geçirmez yalıtım malzemeleri ile öncelik olarak kaplanır. Bu şekilde su geçirmeyi önlemek için yapılır. Yalıtım malzemeleri hava şartlarından dolayı zamanla bozulabilir. Belirli zamanlarda baca diplerini kontrol etmek gerekir. Yalıtım özelliğini kaybeden malzeme oradan kaldırılır ve yenisi döşenir. Yoksa çatınız kendisinden beklenen görevi yerine görevi yerine getiremez çünkü çatıda çökmeler yaşanabilir.

Çatınızda yırtılma ya da delinme gibi yıpranmalar oluşabilir. Bu sebepten dolayı su yalıtım örtüleri ile çatı yalıtım malzemeleri ile uygun şekilde yenisi ile değiştirilir.

Çatıda dereler su yalıtım membranı veya sürme esaslı çatı yalıtım malzemesi ile kaplanır. Derelerin gözden geçirilmesi gerekir ve yırtılan köşeler varsa oraların yenilenmesi gerekir.

Çatıların bakım ve onarımlarında dikkat edilmesi gerekenler kullanılan malzemelerde CE belgesi, yoksa TSE belgesi mutlaka olmalıdır.

Çatının bakımı ve yenilenmesi işlerinde kullanılacak olan yalıtım kaplama malzemeleri proje ya da detaya göre kullanılması gerekir eğer detay yok ise malzeme üreticisinin teknik teknik kılavuzu ve broşürlerinde tavsiye ettiği şekler uygulanmalıdır. Çünkü yapılan her işlem profesyonel şekilde çalışılmaktadır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]