fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Jantların montajı mutlaka aplikasyon tablosuna uygun olarak bijon ve göbek bileziği kullanılmalıdır. Bijonların ya da somonların temiz olmasına ve jant bijon deliklerinin içersine dikkat edilmeli ve içersinde yabancı maddeler olmaması gerekir. Montaj yapılırken düzgün ve sağlam yapılması çok önemlidir. Araca takıldıktan sonra bazı testlerden geçer araçlar. Araç gereken kontrollerden sonra yola çıkarılır.

Araçların ekşiselleşmesi amacı ile kullanılan ürünlerden biri olan en başta jantlardır. Jantlar görselliği dışında doğru jant takıldığından emin olunmalıdır. Arabanın durumuna ve tipine göre değişir bu durum yolda gidişini oldukça etkiler ve hem sizin hem de aracın konforunu sağlar. Sağlam jant taktırmak aynı zamanda sizin araç üzerindeki hayat bağınız olmaktadır. Çünkü kaza veya herhangi bir çarpmada kırılmadığı sürece sizi riske sokmaz. Aracın çapı ve genişliği ön planda tutularak jant alımı da ona göre yapılmalıdır. Uzun ömürlü ve sağlıklı olması için orijinal jant almanız çok daha önemlidir.

İstanbul Çatalca Jant Düzeltme & Kaynak işleri olarak başta olmak üzere tüm araçların çelik, alüminyum ve demir jantlar eğik, kırık ve çatlakları itina ile düzeltilir ve tamir edilir. Servisimizce yapılan her işlem oldukça önemli olduğu için ustalarımız tarafından itina ile sorunsuz şekilde yapılır. Aynı zamanda isteğinize göre de jantların boyamasını ya da temizlemesini de yapmaktayız. Jant düzeltme ve tamir işlemlerinde üzerinde kullanılan ham madde oldukça önemli olmaktadır. Ama klasik bir çelik kullanılıyorsa jantın esnekliği yüzünden sorun yaşaya bilirsiniz. Alaşımlı jant kullanıyorsanız çok dikkatli olmanız gerekiyor. Düzeltme işlemleri yapıldığı zamanlarda önce bu tip jantların ısıtılması oldukça önemli olmaktadır. Düzeltme işlemleri yapılırken doğrultma işlemi jantın kırılması durumunda sıklıkla görülür. Jantın kırılması klasik jantlarda çok sık görüle bilir. Alaşım jantlarda ise durum biraz daha farklıdır. Çok fazla dikkat edilmesi durumunda düzenli işçilik uygulandığında jant her an kırılabilir ve çatlaya bilir. Jant da kırık bir bölüm var ise düzeltme işlemi uygulanmadan önce kaynak ile kırığın tamir edilmesi gerekir. Sizlere vermiş olduğumuz bütün işlemleri birinci sınıf işçilik ile vermekteyiz. Teknolojik makineler ve uzman ekibimiz sayesinde servisimizde hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Yapmış olduğumuz her hizmeti en hızlı şekilde sizleri bekletmeden veriyoruz. Yolda aracın tutumu çok önemli çünkü içinde canlar taşımaktadır. Yapılan her işleme bu sebepten dolayı da çok dikkat ederiz bizim için yapmış olduğumuz iş çok önemlidir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]