fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız olarak kombi bakımlarınızı yapmaktayız. Sektörde kalıcı olmak ve sektörde adımızı duyurmak adına yaptığımız tüm işlerde müşteri memnuniyetine önem vererek kalite ve orijinal malzemeye ön planda tutarak çalışmaktayız. Aldığımız işleri zamanında teslim etmekte ve müşterimizi zor durumda bırakmamaktayız. Kombileriniz hakkında bilgi almak ya da teknik desteğe ihtiyaç duyuyorsanız müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İstanbul Çatalca kombi servisi firması olarak, kombi bakımı hizmeti, kombi montajı, kombi yer değişikliği, kombi demontajı,  kombi tamiri, kombi periyodik bakımı, kombi temizliği, kombi doğalgaz kaçağı, kombinizin ısıtmaması, kombi yedek parça değişimi v.b. gibi hizmetler vermekteyiz. Kombiler doğalgaz ile kullanılmakta ve kışı rahat geçirmemizi sağlamaktadır. Kombi bakımını takip edip zamanında yaptırmak gerekmektedir. Kombi bakımını iyi yapan firmayı bulmakta ayrıca önemlidir. Birçok firma kombi bakımını ve onarımını yapmaktadır. Sağlığımız, konforumuz, güvenliğimiz için birçok firma arasından sertifikaları, geçmiş deneyimleri, kurumsal kimliği, tecrübeleri ve kullanılan kaliteli malzeme göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Çalışanlarımızın işlerine duyduğu bilinç ve özveri ile gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurarak geniş bir hizmet ağı oluşturmaktayız. Donanımlı personelimiz ve teknik kadromuz ile donanımlı yedek parçalarımız ya da donanımlı teknik aracımızla arızaya en kısa zamanda müdahale etmekteyiz. Yaptığımız tüm arızaları teslim etmeden önce tekrar tekrar deneyip öyle kullanıma sunmaktayız. Çünkü daha sonra müşterilerimizin bir sorunla karşılaşmasını istemeyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir. Çalışmalarımızı bunun üstüne kurmaktayız. İşimize verdiğimiz değerden dolayı aranan ve tercih edilen bir firma olduk.

Bizlere arızalarınızı bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizim işimiz kombilerinizi yapmak ve soğuk kış ayını sıcak bir şekilde karşılamanızı sağlamaktır. Çağrı merkezlerimizi her zaman arayabilirsiniz. Biz güvenilir bir firmayız asla unutmayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]