fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen araçlarımız, henüz sürüş keyfini ve kolaylıklarını yaşamamış ve dolayısıyla alışamamış insanlara pek gerekli bir sistem gibi gelmeyebilir. Ancak bugün arabası olan insanlar için arabasız duruma düşmek çok zorlayıcı ve adeta hayat kalitesini düşürücü bir durumdur. Her hangi bir istenmeyen olay karşısında hemen araçlarımıza koşarız. Hastane, karakol vb her durumda araçlarımız bizim her bakımdan ihtiyacımızı karşılayıcı pozisyondadır. Bu araçların kullanımı kolay gibi gözükse de içinde var olan sistem oldukça karmaşık ve renklidir. Ehliyet alırken ne kadar motorla ilgili bilgi edinsek te bir usta kadar anlamamız mümkün değildir. Bizleri zor durumlardan kurtaran kendimizin ve sevdiklerimizin canlarını taşıyan bu cihazların belli dönemlerde bakımlarının yapılması gerekir. İhmal etmek ve geciktirmek büyük olumsuzluklara sebep olur. Bu nedenle aracınızın bakımlarını zamanında yapmak önemlidir. İstanbul Çatalca Oto Servis ve Bakım olarak bizlere sizlere bu konuda yardımcı olmaktayız. Sizlerin konforlu bir şekilde sorunsuzca seyahat etmenizi sağlamak amacıyla aracınızda oluşan ya da oluşabilecek her türlü arızayı özenle yapmaktayız.

Unutmayalım otomobilin sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi ve işlevini gerçekleştirebilmesi için sadece motor kısmında değil, fren balatalarından lastik süspansiyonuna kadar birçok mekanik oluşumun tam anlamıyla sağlam, bakımlı olması gerekir.  Bu parçalar bir bütündür ve birbirlerinden ayrı düşünülmemelidir. Bu cihazlar birbirlerine bağlı olarak görev yapması da aracın işleyiş olarak tamamen bir bütünlük içerisinde olduğunu bize gösterir.  Bu nedenle en ufak bir parçasına dahi büyük zararlar vermeden dikkat edilerek onarılması kaliteli ve güvenilir malzeme kullanılması şarttır. Aracın hareket etmesini sağlayan temel iskelet de bu mekanik sistem içerisinde yer aldığı için genellikle bu sistemin içindeki işleyişlere aracın temeli denmektedir.

Bizler güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Sizler aracınızla ilgili bir problem yaşarsanız bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz. Bizler sizlere yardımcı olmak için buradayız. Unutmayın ki araçlarınızın bakımları ertelemeye gelmez. Çünkü siz ve sevdikleriniz güven içinde olmayı hak ediyorlar. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]