fib.net - firmalar işte burada

Çatalca Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Referanslarımız ve müşteri memnuniyetimizle ön planda ve her zaman tercih edilen bir İstanbul Çatalca tadilat dekorasyonu firması olmaktayız. Taptığımız işe önem vermekteyiz. Kurumsal bir firmayız. Kaliteli malzeme kullanıp yapılan işe garanti vermekteyiz. Müşterimizin istek ve arzularını dinlemekte ve önem vermekteyiz. Yaptırmak istediklerini dinlemekte uygun olmayan bir şey varsa yardımcı olmakta ve izah etmekteyiz.

Bizim işimiz tadilat dekorasyon işi geniş bir yer kaplayan bir iştir. Çok özelliklere ve malzeme zenginliği vardır. Yapılamayacak ya da uygulanamayacak bir projemiz ya da planımız yoktur. Sadece istenilen şeyin yapılabilirliği için yerin uygun olup olmaması önemlidir.

Yaptığımız işlerden sizlere de küçük bir yardımı olsun diye Tadilat dekorasyon işinde zemin döşemelerinden kısaca bahsedecek olursak fayans zemin, tahta zemin, halıfleks döşeme ya da laminant bunlardan bir kaçıdır. Fayanslar temizlik için çok uygundur ama oturma odasına uygulandığında kışın soğuk olduğu gözlemlenir. Banyo, balkon, koridor gibi zeminlere fayans daha uygundur. Halıfleks döşemesi ise evlerde sıkıntılıdır.  Çünkü zemine yapıştırılarak döşenmiştir. Evlerde çocuklarımız üzerlerine su dökerlerse kuruması gerekeceğinden bulunan yerden de kaldırılamayacağından nemden koku oluşmasına sebep verecektir. Temizlik içinde evde pek uygun değildir. Bu sebepten iş yerleri için daha uygundur. Tahta zemin görsel olarak çok güzel gözükmektedir. Kışın ise sıçak tutar ama yıllık verniklemek ve bakımını yaptırmak gerekir. Tahtakurusu sıkıntısıyla karşılaşabilirsiniz. Sonuncu olarak laminant’a gelelim laminent temizlik için idealdir. Sıvı dökülmesine sadece dikkat etmek ve çok sulu temizlik yapmamak gerekir. Kışın sıcak tutar. Değişik renkleri sayesinde görsel açıdan da güzel gözükür. Halı kullanımınızı iki iken bire düşürür. Suya dayanıklı laminantler de bulunmaktadır.

Sizlere yukarda da bahsettiğimiz gibi tadilat dekorasyon işlerinizin hepsinde her ne olursa olsun gerek telefon gerek yerinde keşif ile sizlere yardımcı olmaktayız. Bizlerle çalışın pişman olmayın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]