fib.net - firmalar işte burada

Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çayıralan Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Detaylardan da anlaşılacağı gibi statik proje kapsamlı bir hazırlık gerektiren çalışmadır. Dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi mimari proje ile uyumlu olabilmesi için proje ölçeklerinin Yapı boyutları göz önünde bulundurularak hazırlanmasıdır. Statik projede yer alması beklenen kat planlarında detaylı şekilde mimari proje kapsamında ele alınması ve apartman boşlukları, asansör kalınlıkları gibi hususlarda özenle hazırlanır.
Statik proje gereklilikleri arasında büyük planlarını haricinde hazırlanan 1/50 ölçeğinin kullanılması ve kalıp planı üzerindeki poz numaraları kodlarının belirtilmesi de gereklidir. Aynı zamanda merpen detayları 1/50 ölçeği ile aynı planda gösterilmeli, tesisat boşlukları ve baca dedikleri,
Paftaların cinsleri ve inşaat sırasında uyulması zorunlu olan kuralların tamamı da yazılması gereken detaylardan bir tanesidir. Herkes statik proje hazırlayamaz. Bu neden nedir ki projelerinizi uzman kişilerle çalışmalısınız.
Bir mimari projenin zemin ve temel etüdü standartlarına uygun olarak mevzuata bildirilen bir inşaat, mühendisleri tarafından tasarlanan ölçekler doğrultusunda hazırlanan tüm projeleri ekibimiz titizlikle gerçekleştirmektedir. Uzmanlarımız statik projeyi yapının durumu olan betonarme ya da Çelik olma durumuna göre binanın taşıyıcı sistemlerinin ne şekilde yapılacağını gösteren, bodrum kat da dahil olmak üzere tüm kat ve çatı planları iskele sistemi ile bunların kesitleri ve detaylarını içeren planlama sistemini özenli bir hesaplama ile gerçekleştirirler.
İnşaat projelerinin başlangıç ve bitiş tarihleri bellidir. Bu nedenle profesyonel kişilerle işbirliği yaparak zamanı iyi değerlendirmek gerekir. Projelerde birçok uzman kişinin işbirliği ve uyumu önemlidir. Aynı zamanda şantiyelerimizde şantiye şeflerimiz tarafından denetlenir. Çalıştığımız tüm projeler eksiksiz bir yapının ortaya çıkması ile sonuçlanmıştır. Bu da firmamızın başarılı bir proje yöneticisi olduğunu ortaya çıkarır. İnşaat projelerinde er alan inşaat süreci, fizibilite onay, tasarım seçimi, tasarım süreci, ihale yüklenici seçimi ve geçici kabul aşamalarından oluşur. Her adın firmamız için önemlidir ve uzmanı tarafından yapılır. Fizibilite ve tasarım süreçlerinde bütçe ve iş programı en önemli detaydır. Burada yapılacak bir yanlış maliyeti, zamanı maddi açıdan olumsuz etkiler. Firmamızda uzman kişiler eliyle çıkacak projeler eksiksiz ve başarı olacaktır. Bizimle çalışmak projenizin daha verimli ve zamanında bitmesine olanak tanır.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]