fib.net - firmalar işte burada

Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama
  • Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama
  • Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama
  • Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama
  • Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama
  • Çekerek Mini Ekskavatör Kiralama

Ekskavatörler insan hayatını kolaylaştıran iş makinelerinden biridir. İnsan gücünün yetersiz kaldığı ya da çok fazla insan gücüyle yapılması gereken tüm işleri mini ekskavatörler sayesinde çok daha kolay şekilde gerçekleştiririz. Bu makineler sayesinde zaman ve para kazancı elde ederiz. Zamanından önce biten tüm işlerde kendimizi daha rahat hisseder yapacağımız diğer işleri de daha rahat bir şekilde adapte olabiliriz. İnşaat sektöründe kullanabildiğimiz bu makineler sayesinde işgücünün yükünü azaltır ince işlerin ise daha özenli yapılmasına olanak tanırız. Sizlerde mini ekskavatörleri kiralamak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat detaylarını uzman ekibimizle görüşerek ulaşabilir, ihtiyacınız olan süre konusunda anlaşma sağlayabilirsiniz.
Ekskavatörlerimizi günlük haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda operatörlerimizden de destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere her konuda yardımcı olmak için eğitilmiş işinde profesyonel kişilerdir. Çekerek’te kiralık mini ekskavatör aramalarında firmamız önceliklidir. Memnun müşteri potansiyeline sahip, uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren ekibimizle tanışmak için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. 
Ekskavatör çeşitleri hakkında bilgi vermek gerekirse paletli ve lastikli olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bu ayrım da kendi içerisinde ağırlık kaldırabilmek kapasitesine göre mini küçük orta ve büyük boy nerede bulunmaktadır. Elektrikli mini ekskavatörler genel olarak dar alanlarda yapılacak çalışmalar için tercih edilmektedir. Oldukça kullanışlı bu makinalar Zorlu şartlarda ve dar alanlarda özellikle kullanım kolaylığı sağladığı için tercih edilmektedir. Makinelerin tam tur dönebilme özelliği sayesinde 0,7 ile 8.5 ton aralığında ağırlığa sahiptir. Küçük ekskavatörler ise 11 ile 18 ton arasında ağırlığı olan taş duvar yapımı, çevre düzenleme yükleme boşaltma ve kara yol çalışması için kullanılabilen makinelerdir. Sizler de işinizin türüne göre iş makinelerimizin çeşitliliğinden faydalanabilirsiniz.
İşin türü ve çalışma alanlarının verimliliğini artırma kıstaslarına göre birçok farklı modelde ekskavatörler firmamızda yer almaktadır. Makinalarımız her iş bitişinde kontrolleri yapılarak bakımları sağlanır. Bu sayede bir sonraki iş için yüksek performansları sağlanmış olur. Ekskavatör motorları uzuv, kepçe kol ve bom silindirlerinin hareketlerini kule ve yürüyüş hidrolik motorları sayesinde gerçekleştirebilen iş makineleri olarak işlev yapar.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]