fib.net - firmalar işte burada

Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çekerek Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Çekerek’te statik proje denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biriyiz. Tüm projelerimiz zemin ve temel etüdü standartlarına uygun olarak mevzuatta bildirilen ve mühendislerimiz tarafından tasarlanan ölçekler doğrultusunda hazırlanır. Yapılanması planlanan projenin büyüklüğüne ve özelliklerine göre de projeyi uzman ekibimiz şekillendirir. Mühendislerimiz tarafından hazırlanan statik proje kapsamında yapının betonarme, yığma veya çelik olma durumuna göre yapının taşıyıcı sistemlerinin ne şekilde yapılacağını gösteren çalışma yapılmaktadır. Çalışmalar dahilinde bodrum kat dahil olmak üzere tüm kat ve çatı planları, iskele sistemi, bunların kesitleri ve detayları da hesaplanarak planın içine dahil edilmektedir. Ekibimiz tüm çalışmalarında uyumlu bir birliktelik sergiler. Bu sayede işleyişte aksaklıklar ve zaman kaybı yaşanmaz. 
İnşaata başlanacak projelerin başlangıç ve bitiş tarihlerini belli olması önemlidir. Bu sayede yapılacak projenin başlangıç tarihi ve bitiş tarihi arasında yapılacak tüm işlemlerin belirlenmesi, maliyetlerinin hesaplanması ve bu maliyetlerin dışına çıkılmaması işin kalitesini ortaya koyar. Firmamızın uzman kişileri, hazırladıkları projeler de oldukça detaycı ve özverilidir. Proje süresince mimarlarımız, mühendislerimiz, şantiye şefi, kalfa, usta ve yatırımcı gibi meslek sahipleri ile iş bölümü yapar. Bu da işlerin daha verimli ve düzenli işleyişine olanak tanır. Bu yönetim biçiminin çalışmaya en önemli katkısı maliyetin ve risklerin azalmasıdır. Projenin sonunda zaman, kapsam, maliyet, iş güvenliği ve kalite gibi hedeflerin en iyisine ulaşılır. Bu da ekibinizin ve projenin dikkatli seçilmesi ile mümkündür. Sizlerde işinizde uzman kişilerle çalışmak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler projelerinizi sizin isteğiniz doğrultusunda planlıyoruz. İstediğiniz bütçe ve süre göz önüne alınarak hesaplamalar sağlanır.
Firmamız sadece inşaat projelerinde değil yol, havaalanı, tünel, baraj, köprü, kanalizasyon, arıtma sistemleri dahil olmak üzere tüm projelerde çalışmaktadır. Ekibimiz proje yönetebilme becerisine sahip uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren kişilerdir. Sizlerde de projelerinizin uzman kişiler tarafından sorunsuz bir şekilde bitirilmesini istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Başarımız tesadüf değildir. Başarımız, kendimize güvenmemizin yanında işimizde olan ustalığımız ve koordineli çalışmamızın neticesidir. Bu başarımızı sizlerle paylaşmak için bizlere ulaşabilirsiniz. 

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]