fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Araç Kaplama Giydirme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
Çekmeköy Araç Kaplama Giydirme


            Dört mevsim dış etkenlerden etkilenen araç kaportaları, belli bir zaman sonra boya istemektedir. Boya işlemleri de oldukça maliyetlidir. Ancak, yeni çıkan ve oldukça rağbet gören otomobil kaplama işlemleri, işinin ehli olan ustalar tarafından yapıldığı zaman etkili sonuçlar vermektedir.

Kaplamada Hangi Malzeme Kullanılmaktadır?

            Bu sektörde kaplama malzemesi folyolardır. Plastiğe benzeyen bu malzemeler kalite kalite üretilmektedir. Sedefli, metalik, mat ve plastik görünümlü folyolarla, istediğiniz araç kaplama işi yapılabilir. İki renkli kaplama işlemlerinden, yazı ve reklam yazıları kategorisindeki giydirme işlemlerine kadar, istediğiniz giydirme işlemi yapılabilir. Reklam dünyasında, araçların dış yüzeyine giydirilen reklam yazıları, bütün hava koşullarına karşı dayanıklı olduğu gibi, aynı zamanda temizlenebilir özelliklere de sahiptir.

Kaplamanın Mükemmel Görüntüsü

            Metal, parlak ve estetik görünümü ile cezbeder. Metal özellikli kaplama işlemleri de aynı şekilde görsel özelliği beraberinde getirmektedir. Renk seçeneklerinin yanı sıra, renk değiştiren bukalemun folyo seçenekleri de bu kategoride uygulanmaktadır. Temizlenebilir özellikleriyle tercih edilen bu çalışmalar, lüks araçlarda tercih edilmeye başlandı. Bütün araçlara uygulanan bu çalışma, aracınızın güneşin olumsuz etkilerinden korunmasını sağlamaktadır. Özellikle tavan ve kaput yanıklarını önlemek için, aracın rengi ile birebir uyumlu folyolar kullanılmaktadır. Bu kaplama işinde uzmanlara çalışan firmamız, en iyi çalışmaları sergilemektedir. Kaplama işleminde, iki kişi çalışmaktadır. Usta, taraklama işlemine bir köşeden başlar. Diğer kişi folyoyu açar ve kaplamanın başarılı geçmesi için folyo gergin tutar. Kıvrımlar, köşeler ve ayrıntılı kaporta özellikleri, kaplama işleminin en zor kısmını meydana getirmektedir.

            Dört mevsim hizmet veren firmamız, havanın sıcaklığına göre araç giydirme işlemi gerçekleştirmektedir. Kaplama işlemlerinde profesyonel yöntemleri tercih eden firmamızla, otomobiliniz için en iyi kaporta görünümünü elde edebilirsiniz. Kaliteli malzeme kullanılan ve profesyonel işçilikle gerçekleştirilen bütün kaplama işlemleriyle, göz kamaştırıcı araçlara sahip olabilirsiniz. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]