fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Çatı Yapım ve Tadilatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Deneyimli teknik güvenilir ustalar ile birlikte çalışmaktayız. İstanbul Çekme köy çatı yapımı ve tadilat ustalarımız en uygun ve en kaliteli çatı uygulaması ile fiyat listeleri uygular. Ustalarımızın yapmış oldukları işçilikleri adan Z ye yapmaktadırlar çatı işçiliği ile ustalarımızdan istediğiniz yardımı ve işçiliği alabilirsiniz. Çatılarınızdaki sorunlara kesin çözümler bulup onaran kusursuz işler yapan bir çatı yapımı ve tadilat işlerini en iyi şekilde yapmaktayız.

Uygun fiyat ile birlikte %100 müşteri memnuniyeti ile odaklı çalışan elemanlarımız ile siz değerli müşterilerimize tecrübemiz ve birikimlerimiz ile birlikte yapılmış olan çatı projelerimiz uzun ömürlü ve dayanıklı şekilde yapılıp teslim ediliyor.

Çatı yapımında birçok sistem vardır. Bu sistemler için ayrı ustalara ihtiyaç vardır. Çatı sistemlerinin her biri ile bazen çatı tamirleriyle uğraşmak size daha çok masraf açabilir. Bu sebepten dolayı bizce uzun ömürlü olacak şekilde bir çatıya yönelmekte fayda var. Ustalarımızın kullanmış oldukları malzemelerin her biri daha dayanıklı ve kaliteli malzemeler kullanmaktadırlar. İzolasyonundan tutunda çıngılı kiremidi ve ağacı gibi çeşitli malzemeleri her zaman en kalitelilerinden kullanıyoruz. Çünkü biz her zaman müşteri memnuniyetini düşünüyoruz biz ne kadar uzun ömürlü ve sağlam yaparsak çatınızı sizde o kadar rahat olursunuz çünkü yıllarca kullanılacak bir çatınız tekrarlarca tamire gerek yok sadece yılda bir kiremit bakımı yapsanız yeterli olacaktır. Bu kadar kaliteli malzeme kullanırken sakın korkmayın maliyet fazla tutacak diye biz her zaman müşterilerimizi düşündüğümüz için en uygun fiyat uygulaması yapıyoruz. Biz yapmış olduğumuz her hizmette ustalarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimizi düşünüyoruz. Çünkü her müşteri memnuniyeti bizim kalitemizi ortaya koyar aynı zamanda biz her zaman müşterilerimize güler yüz ile ilgileniriz ve onların fikirleri bizim için çok önemlidir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]