fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çekmeköy firmamız gereken özveriyi siz müşterilerimize sonuna kadar göstermektedir. Mantolama dış görselliğin önemli olmasının yanında gürültüden doğan rahatsızlığı da ortadan kaldırmaktadır. Mantolama yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Her yapı için farklı uygulama teknikleri bulunmaktadır. Üç farlı şekilde uygulanmaktadır. Duvarın içinden, dışından ve arasından olmak üzere. Ayrı iki ortam arasındaki ısı geçişini en aza indirmek için yapılan işlemdir mantolama. Bu iki ayrı ortamın daha az enerji kullanarak ısınması ya da serinlemesini sağlar buda doğru yapılmış mantolama sayesinde olur.

Binalarda ofislerde ya da iş yerlerinde duvar, döşeme, çatı, camlar, bodrum tavanları, yapının ısıtılmayan bölgelerine uygulama yapılarak çevre kirliliğinin azaltılmasında katkı sağlamak ve yapının tüm etkenlerden korunarak ömrünün uzatılması sağlanmıştır.

Birçok mantolama malzemeleri bulunmaktadır bunlar ise; Taş yünü, EPS, cam yünü, PUR/PIP, XPS, ahşap yünü levhalar, RF, EPB, mantar levhalar, cam köpüğü, ahşap lifli levhalardır. Mantolama ile ilgili bina yapınıza göre hangi malzeme sisteminin uygun olduğu hakkında bilgi almak istiyorsanız müşteri danışma hatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Biz yorumlarınızı, önerilerinizi, istek ve şikâyetlerinizi dikkate almak için buradayız. Ücretsiz keşiflerimiz bulunmaktadır bunun içinde çağrı merkezimizden bilgi alabilir ya da keşif için gün ve saat ayarlayabilirsiniz. Keşif gününde tüm incelemeler ve ölçümler alındıktan sonra uygun kanun ve yönetmeliklere göre iki tarafında memnun kalabileceği fiyat konusunda mutabakata varılır. Gerekli anlaşma firmamız ile sözleşme yapılarak işe koyuluruz. Bu süreçten sonra müşterimizin isteği doğrultusunda cephe uygulaması için belediyeden izin alınır. İzin sonucu gerekli hazırlıklar yapılarak dış cepheye iskele kurulur. Gerekli denetim ve kontroller başta ve sonda olmak üzere tekrar tekrar kontrol edilir. Mantolama süresi binanın büyüklüğü, çalışan sayısı göre değişmektedir. Teslim süresi hava koşullarına göre de değişmektedir bir veya dört haftada tamamlanacak yapılar yağmur ve rüzgârın etkisiyle uzamaktadır.

Bütün kontroller yapıldıktan sonra anlaşılan sürede müşterimize işi teslim etmekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]