fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Çekmeköy kalorifer ve doğalgaz tesisatı firması olarak geniş ürün ve hizmet yelpazesi, yüksek kalite, uzman kadro ile sizlerle çalışmaya hazırız. Uygun fiyat ekonomik kazanç, verilen eğitimler ile yapılan işin kalitesi, müşterilerimizle karşılıklı anlaşma, istek ve arzuları doğrultusunda ilerlemek, çalışanımıza verdiğimiz değer, iş kazaları, yaralanmalara karşı eğitimlerini en iyi şekilde verip onları güvence altına alıp en az seviyeye indirmek firmamızın adını yaygınlaştırmak önceliklerimizdir. Ücretsiz keşiflerimiz sizlere bu iş için hizmet vermektedir. Yaptırmak istediğiniz tesisatınız için bizleri aramanız ve gerekli bilgileri teknik servise aktarmamız sayesinde keşif için sizlerle irtibata geçilmektedir. Uygun gün ve tarih sizlerin vermiş olduğu zamanda keşif için uzman mühendisler gelmekte gerekli tüm ölçüleri tespit etmektedirler. Gerekli ölçün ve bilgiler teknik ekibe aktarılmaktadır. Fiyat konusunda da uygun ödeme ve seçeneklerimiz doğrultusunda sizlerle anlaşarak kalorifer ve doğalgaz tesisatı uygulama aşamasına geçebiliriz. Anlaşılan günde yapılacak işler bilgilendirilip siz müşterilerimize hazırlık aşaması ve uygun süre kolaylığı sağlamaktayız. Bu aşamada kafanıza takılan anlaşma öncesi ya da sonrası ne olursa olsun bizler sizlerin yardımına her daim koşmaktayız. Mutlu ve güler yüzlü ekibimizle sizlerle çalışmaktan memnun oluruz.

Bir diğer kalorifer ve doğalgaz sistemi ana kolon tesisatı sistemidir. Bu sistem yapıların ortak kullandıkları bir hat olup tüm binalarda kullanılacak gazın her yere dağılması sağlar.

Kalorifer ve doğalgaz sisteminin faydalarına da değinecek olursak; kalorifer hayatımızı kolaylaştırmakta ve soğuk kış aylarında evlerimizde sıcacık oturmamızı sağlamaktadır. Sağlık için bir zararı olmayıp hatta ısının iç bölgelere en iyi şekilde dağılımından soğuktan korunup sağlık açısından fazla hasta olmamızı engeller. Kaloriferlerimizde en çok kömürün kullanılması yanında mazot ve doğalgazda kullanılmaktadır. Ekonomi olarak en uygun kullanım kömür olsa da koku olarak tavsiye edilmemesi ve çevre kirliliği sağlamış olmasına rağmen fiyat açısından kömür bizlere daha cazip gelmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]