fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Çekmeköy halı yıkama firması olarak evinizden aldığımız halılarınızın yıkayarak dezenfekte ediyoruz. İşinde uzman bir ekibe sahibiz. Ekibimiz halıların özellikleriyle ilgili eğitim almış ve bu eğitimler sonucunda halılarınıza yapılması gereken zarif işlemlerin hepsini prosedüre uygun şekilde yapmaktadırlar. Halılar doğal ve yapay olmak üzere iki farklı elyaf türünden üretilmektedirler. Doğal olarak üretilenlerin fiyatları yapay olandan daha pahalıdır. Ayrıca oldukça hassastır. Onları temizlerken çok dikkat edilmesi gerekir.  Halı kaplı alanların mümkün olduğunca kirlenmesinin önlenmesi ve koruyucu bakımının yapılması gerekmektedir. Halı nemden güneşten ve lifleri güvelerden korunmalıdır. Dışarıdan içeriye kir taşınmaması için dış girişlere pas pas konulmalıdır. Bu yöntem halılarınızın daha geç kirlenmesini sağlar.

Halının günlük temizliği elektrik süpürgesiyle süpürülerek yapmanız önemlidir. Haftalık temizliği ise halı iyice süpürülüp tozu alındıktan sonra şampuanlanarak yapılır. Halı üzerindeki lekeler günü gününe ve mümkün olduğu kadar çabuk çıkarılmalıdır. Lekenin cinsine göre farklı temizlik maddeleri kullanılır. Firmamıza gelen halılarınızda uzun süreli kalan lekelere müdahalesi zordur. Bu yüzden halılarda oluşabilecek lekelere anında müdahale edin.

 Firmamızda halılar şampuanlamadan önce üzerindeki lekeler çıkarılır. Halının iyi temizlenmesi açısından bu önemlidir. Halıların yılda bir veya kirlenme durumuna göre birkaç kere yıkanarak temizlenmesi gerekmektedir.

Halıya ilk defa uygulanacak yıkama işlemine başlamadan önce halının yıkanmaya karşı dayanaklı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bu halınızın kalitesi açısından önemlidir. Halı temizliğinde ve şampuanlanmasında kullanılan deterjanlar içerisinde ağartıcı ve optik parlatıcıların bulunmamasına ve az köpürmesine özen göstermekteyiz. Çünkü köpürtülen halının tam anlamıyla durulanması gerekmektedir. Halılar özel şampuanlı havuzlarda yıkandıktan sonra durulanır ve kuruma işlemine geçilir. Çok kirli halıların temizlenmesinde püskürtme emme yöntemi kullanılmalıdır. Sıcak iklimli yerlerde halıların yünlü güveden korunması için temizleme işleminden sonra naftalinlenmesi gerekir. Halılarınızın güven içerisinde temizlenmesini istiyorsanız bizlere ulaşarak bunu sağlayabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]