fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Jant artık günümüzde modern ve şık görüntü sağlamaktadır. Her türde araca jant montajı yapılmaktadır. Jantlarda istenilen renk seçeneği de var olmaktadır. Artık günümüzde modernleşmesi ile birlikte arabanın yol kavramında da çok faydası var olmaktadır. Jantların modelleri aracın büyüklüğü ve küçüklüğüne göre değişmektedir. Jant seçimi yaparken bu özelliklere dikkat etmek gerekir. Uzun süre kullanılan jantlar bir süre sonra değişmesi gerekmektedir. Zaman içersinde kırılma, çatlama ve eğilmeler olabilir.

Jantların kırılma sebepleri zorlu yollarda giderken ve kaza gibi olaylarda gerçekleşe bilir. Bu durum araç için oldukça zorlanması demektir. Aracınız kırık ya da darbe görmüş şekilde yol yapmanız aracınıza daha çok hasar verebilir. Ama jant değişimi yapılırken çok dikkatli olmanız gerekiyor bazı yerlerde her zaman olduğu gibi çok önemli bir şey olmadığı halde çok büyük sorun varmış gibi sizinle ilgilene bilirler bu sebepten bu konuda yapılacak olan işlemden emin olun ve ona göre yaptırın. Bazen basit eğilmeler de olabilir o durumlar da çok kolay şekilde tamiri olabilir.

İstanbul Çekmeköy Jant Düzeltme & Kaynak servisi olarak yapılan her işlemde işinde uzmanlaşmış olan bir ekip ile çalışıyoruz. Aracınız işleme başlanmadan önce inceleme yapılarak işleme başlıyoruz. Çünkü yapılan işlemler araç için çok önemli olmakta aracın yoldaki kavramını desteklemektedir. Yapılan bazı işlemler jant düzeltme için çekiç, pres, ısıtma ve kaynak gibi işlemler ile yapılabilir. Piresle düzeltmeler yapıldığı zaman torna gibi birçok makine işlem için gerekmektedir. Yapılan bu işlemler genelde eğilme gibi darbe görmüş olduğu durumlarda kullanılır. Kaynak yöntemi ile de düzeltmeler yapılabilir. Kaynak ile kırık çatlak gibi durumlarda da kullanılabilir. Alaşım oluşmuş olan jantlarda da kullanılmaktadır. Kaynak yapılırken ısıtma sistemi ile yapıldığı zamanda jantın şekli bozula bilir. Jant tamiri hassas işçilik istemektedir bu yüzden yapılan her iş de çok büyük dikkat ile yapılır her işlem. Jant tamiri sırasında deforme olan jantlara hizmet verirken parlatma işlemi de yapılmaktadır. Araçlarda bulunan çelik jantlar estetik görünmesinden ayrıca hafif ve alaşımı sayesinde demir jantlara göre geç ısınır ve çabuk soğur. Son zamanlar da jant modelleri ve teknik rahatlıkları konusunda çok genişlemiş olmaktadır. Satılan birçok malzemede orijinal olarak satılmaktadır. Servisimizde bulunan jantlar her marka araca uygun olarak elimizde var olmaktadır. Aynı zamanda her bütçeye uygun şekilde de jantlarımız var olmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]