fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul Çekme köy bölgesinde her zaman en iyi iş yapan ve işçilik ortaya çıkaran firma biz oluyoruz. Piyasayı ve yapılan işleri her daim takip etmekteyiz böylece modadan da atlamış olduğumuz hiçbir durum yoktur. Bu sayede her zaman modern çizgiler eşliğinde harika işler yapmaktayız. Bizim kapsamlarımız uygun fiyat ayarlamaları, işimizde her daim kalite, konusunda tecrübeli ustalar, ve sizlere ulaşımda dahil sorunsuz bir iş yapıyoruz ve koltuklarınızı teslim ediyoruz. Bizim tek isteğimiz müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır.

Birçok sebepten dolayı koltuklarınız bir süre sonra bozulma olur. Ya da bazı nedenlerden dolayı koltuklarınızın modellerini değiştirmek istersiniz bu durumda biz her zaman sizin yanınızdayız. Koltuklarınıza ve otuma guruplarınıza elimizde o kadar çok çeşit var olmaktadır ki bize geldiğiniz zaman hiç zorlanmadan rahatlıkla istediğiniz kumaşı seçebilirsiniz. Koltuklarınızı kaplar iken malzemenin kaliteli olması çok önemlidir. Çünkü bu koltuklar uzun süre kullanılır ve hayatımızın büyük bir bölümü bu koltuklar üzerinde geçer. Bu sebepten dolayı koltukların yapılırken kalitesi de çok önemlidir. Kumaş seçiminde genel olarak leke tutmayan, kumaşların sağlam olması, renk atmayan, dokuma olmasına önem verilen kumaşlar genel olarak tercih edilen kumaşlar olmaktadır. Atölyemizde yapılan her iş büyük titizlik ile yapılmaktadır. Evinize koyarken içiniz hiç tereddütte kalmasın.

Koltuklarınızı değiştirmek ve yenilemek istediğiniz zamanlar genel olarak; koltuklarınızdan sıkıldığınız zaman. Yeni koltuk almak istediğinizde ve yeni bir koltuk takımı aldığınız zaman fiyat açısından daha masraflı olacağı için genel olarak koltuk döşeme ve kaplama seçilir. Zaman içinde ya da kendi zevkinize göre beğenerek yaptırmak gibi zamanlarda bizi seçersiniz. Biz her zaman sizin isteğiniz ve zevkinize göre tasarlar ve size sunarız koltuklarınızı.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]