fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi bakımlarınızın en az bir kere kış başlangıcında bakımı yapılmalıdır. Kombinin yılda bir kere bakımı yapılması kombinin ömrünün uzamasına, verimliliğinin artmasına ve arızalanmaların en aza indirilmesine etkendir. Periyodik bakımı ya da yıllık bakım yaptırmazsanız kışın yoğun olarak çalışan kombiniz diğer aylar da çalışmaması ile bir müddet sonra performansının düşmesi ile masrafa maruz kalma ve doğalgazın çok harcanmasına buda faturaya yansımaktadır.

 Birçok şey gibi Kombi kelimesi de yabancı dilden gelmektedir. Doğalgazla çalışmaktadır. Sıcak su ve kış aylarında soğuktan korumak adına evlerimizde ısınmamızı sağlar. Odalarımızdan geçen borular petekten çıkan sıcak havanın yayılmasıyla ısınma gerçekleşmektedir.

Kombi çeşitleri vardı. Bunlar; hermetik Tip Kombiler, bacalı tip kombiler ve yoğuşmalı kombi tipleridir. Evlerimizde yukarıdaki kombi çeşitlerinden herhangi birini kullanmaktayız. Evlerimize kombi seçimi yaparken bulundurmamız gereken özellikler şunlardır; evlerimizin mekânın hacmi, ne tür cihaz modelinin uygun olduğu, ısının verimliliği ve odadaki kaybı olup olmaması, havalandırma durumu, kombinin tesisatının montajının uygun olup olmaması, montaj sırasında dikkat edilmesi gerekenler, gaz tesisatı, baca durumu, sıcak su montajı ve ısıtması gibi hususlara dikkat etmek gerekmektedir.

Kışın zor durumda kalmak istemiyorsanız İstanbul Çekmeköy kombi servisi firmamıza gelmeniz ya da ulaşmanız yeterli olacaktır. Sorunlarınızı kısa sürede çözmekte ve kombi konusunda bilgilendirmede yapmaktayız. Kombilerinizi arıza durumuna göre adresinizde ya da adreste yapılamayacak ise müşterimizin de onayı ile firmamızda yapmakta gerekli bakımları ve arızayı çözdükten sonra teslimini müşterimize yapmaktayız. Her müşterimiz bizim için önemlidir. Müşterilerimize saygı ve sevgi çerçevesinde davranmakta ve tüm isteklerine yardımcı olmaktayız. Müşterilerimizin bize geri dönüşleri olumlu olması iki tarafında memnun kalması bizleri mutlu etmektedir.

Kışın sorunlarla uğraşmak ve soğuk havaya maruz kalmamak için net çözüm üreten firmamızla çalışmaya bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]