fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çekmeköy Mobil Lastikçi
  • Çekmeköy Mobil Lastikçi
  • Çekmeköy Mobil Lastikçi
  • Çekmeköy Mobil Lastikçi
  • Çekmeköy Mobil Lastikçi
  • Çekmeköy Mobil Lastikçi

Sürücüler yoldaki durumun ne kadar öngörülemeyen olabileceğini biliyorlar. En yaygın sorunlardan biri lastik hasarıdır. Fistüller, şişkinlik, basınçta ani bir düşüş. Bu tür sorunlar genellikle sürpriz bir şekilde lastik dükkanlarından uzakta gerçekleşir. Durumu kendi başınıza düzeltme girişimleri, gerekli araç ve malzemelerin eksikliğinden dolayı etkisiz olabilir. Onarılmış bir araba tekerleğinin yol koşullarında dengelenmesi imkansızdır ve normdan en ufak bir sapma, yol tutuşunu azaltmak ve önemli otomotiv bileşenleri üzerindeki yükü artırmakla tehdit eder. Bu sürüş güvenliği açısından çok tehlikelidir.

Panik yapmak ve sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmak yerine, profesyonellerden yani Çekmeköy mobil lastikçi hizmetinden yardım istemek en iyisidir.

7/24 lastikçi hizmeti, günün 24 saati hızlı bir şekilde ulaşılabilen eğitimli, deneyimli kişilerden oluşan bir ekiptir. Her yere giderler ve kaliteli hizmet sunarlar. Yanlarında gerekli ekipmanı, demirbaşları, yamaları, yapıştırıcıları, yağ çözücüleri getireceklerdir.

Lastik uzmanları şunları yapacaktır:

  • lastiği dikkatlice sökme;
  • teşhis yapmak ve hasarın nedenini belirlemek;
  • arıza giderilecekse kaçak olan alanı temizleme ve yağdan arındırma;
  • uygun bir yama uygulama, kurutma ve sağlamlaştırma;
  • araç ve lastik için denge; özel bir test ve üreticinin önerdiği basınca kadar pompalama;

Bu görevler mümkün olan en kısa sürede tamamlanır. Lastik garantisi verilmektedir. Çekmeköy mobil lastikçi atölyesini arayarak, kendinizi ve diğer yol sürücülerini sorunlu lastik hatalarından kaynaklanan kazalardan korursunuz.

Günün her saati mobil lastik servisi, acil lastik onarımına veya değiştirilmesine ihtiyaç duyan sürücülere yardımcı olur. Şehrin neresinde olursanız olun, belirlenen saatte uzman bir ekip gelir ve hasarı onarır veya lastikleri değiştirir. Ekip, müşterinin arabasının konumuna ve trafik sıkışıklığına bağlı olarak 15-40 dakika içinde gelir. 7/24 lastikçi personelimiz, belirttiğiniz yere hızlı bir şekilde gelir ve nakit veya kartla ödeme yapabilirsiniz.

Çok sayıda olumlu müşteri incelemesi, hizmetlerimizin kalitesine tanıklık eder. Sizde müşterilerimizin yaptığı olumlu yorumları inceleyebilirsiniz. Bizden mobil mobil lastik hizmeti sipariş etmek için, günün her saati iletişim telefonunu aramanız ve operatöre sorunu açıklamanız yeterlidir. Kısa süre içerisinde ekibimiz belirttiğiniz yere ulaşır ve lastik onarım probleminizi profesyonellikle halleder.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]