fib.net - firmalar işte burada

Çekmeköy Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Servisimiz aracınızla ilgili her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Otomobil, kamyon, otobüs gibi motorlu araçların ihtiyacına göre motorun yakıt, ateşleme, soğutma, yağlama ve supap sistemi, güç aktarma organları, ön düzen, fren ve direksiyon sistemlerinde, meydana gelen arızaları giderebileceği gibi, aydınlatma ve ikaz donanımlarının bakım ve onarımını da yaparak tam kapasiteli bir çalışma sunar. Müşterilerimize sunduğumuz güler yüzlü hizmet anlayışı ile öncelik onların sorunlarını dinleyerek ilk noktada karşılamaktır.

Bizlerin görevleri müşterinin isteklerinin dışında arızayı tespit etmek, gerekli parçaları sağlamak ve arızayı gidemek, zamanla çıkabilecek arızaları önlemek için araçların periyodik bakım programlarına göre motor donanımı, yakıt donanımı, ateşleme donanımı, soğutma donanımı, fren donanımı, güç aktarma organları, ön düzen ve süspansiyon donanımları, oto elektrik, elektronik donanımı vb. bakım ve ayarlamalarını yapmak,  Yadırganan hareket ve oluşları (ses, boşluk, sıkılık, aşıntı, yanma, eksoz gazı vb.) yorumlayarak müşteriye sunmaktır. Ayrıca bu çalışmalar sonucunda doğabilecek gerekli sökme, takma, parça değiştirme ve benzeri işlemleri yerine getirerek aracın bakımını yaparız. Bizler tüm müşterilerimizle ilgili yapılan işlemleri kayıt altında tutarız. Aracın bakım kartlarını işler, üstlerine yazılı ve sözlü bilgiler ekleriz.  Kullanılan makine donanım ve malzemelerle bakım ve onarımlarında sorumlu olduğu araçların günlük bakım ve temizliğini; su, yakıt, yağ, hava ve koşullara göre gerekli diğer ikmallerini yaparak aracı sahibine dört dörtlük iade ederiz. İstanbul Çekmeköy Oto Servis Bakım Tamir olarak biz sizlerin güvende olabilmesi için aracınıza ait her türlü bakım ve onarımı en ince detayına kadar özen göstererek sağlarız.

Firmamızda her türlü donanım ve ekipman mevcuttur. Bunlardan bazıları  Distrübütör muayene tezgahı, Motor test cihazı, Buji temizleme cihazı,Zımpara taşı makinesi,  Kaynak makinesi, Enjektör muayene cihazı, Mengene, Pense takımları, kargaburun, Anahtar ve zımba takımları,Tornavida, rayba, raspa, sentil,Matkap, kılavuz, pafta, eğe ve keski, levye,Sekman, enjektör, meme temizleme, kılavuz ve karbüratör, ayar takımı, lehim, havya, tel-kıl fırça, çekiç, yağ pompası, buji anahtarı, yağdanlık, ampermetre, voltmetre ve kaldırma araçları vb.

Bizlerle çalışmaya karar vermeniz demek artık güvendesiniz demektir. İstanbul Çekmeköy başta olmak üzere tüm ilçelere yardım ve destek vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]