fib.net - firmalar işte burada

Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Mobi Mühendislik
İletişim Bilgileri
Yozgat / Yozgat
0 (532) 052 10 07
0 (532) 052 10 07
Mobi Mühendislik
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri
  • Çorum Statik Proje & İnşaat Mühendisliği Hizmetleri

Çorum ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız başarılı projelere imza atmıştır. Deneyimli kadrosu sayesinde başarısına başarı katmaya da devam etmektedir. Proje kapsamı ne olursa olsun danışanlarımıza destek vermekteyiz. Yani kısaca sadece inşaat sektöründe değil tünel, baraj, köprü, kanalizasyon, arıtma sistemleri, hava yolları ve karayollarını söyleyebiliriz. Ekibimiz bir projenin sorumluluğunu aldığında onun tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar inceleyerek eksiksiz bir şekilde projelendirilir. Aynı zamanda projenin sorunsuz bir şekilde yürütülmesini yapıların bütçe dahilinde ve planlanan zaman içerisinde tamamlanmasına da önem verir. Projenin sürdürülebilirliğini ve çevresel etkilerini de değerlendirir. Sağlık ve güvenilirlik ile ilgili yasal gerekliliklere uygun davranır.
Proje yönetiminin inşaat sektörüne en büyük katkısı maliyetin ve riskin azalmasını sağlamasıdır. Projenin zamanında sorunsuz bir şekilde tamamlanması proje yönetiminin düzeni ile doğru orantılıdır. Firmamızın aldığı tüm projelerde iş güvenliği, ve kalite gibi hedefleri ön planda tutuyoruz. Her proje kendi içinde belirli kriterlere göre hazırlanır ve bu kriterler içerisinde yönetilmesi sağlanır. Kısaca proje yönetiminin başarılı olması demek projeyi hazırlayan ekibin profesyonel olması demektir.
Yaptığımız tüm projelerde şantiye şeflerimiz şantiyelerin denetlenmesinden ve inşaat projelerin yürütülmesinden sorumlu tutulur. Bu sayede projenin düzenli bir şekilde ilerleyişi sağlanır. Proje düzeni birbirine bağlı ekip arkadaşlarının bir arada çalışmasıyla sağlanır. Firmamızda çalışan tüm ekibimiz birbirine bağlı, statik düşünen, yoğun çalışma temposuna ayak uyduran uzman kişilerdir. Sizlerde projelerinizi deneyimli bir ekiple tamamlamak istiyorsanız iletişim numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.
Bir statik projenin hazırlanması oldukça zor ve kapsamlı bir iştir. Zemin ve temel etüt standartlarına uygun olarak mevzuata bildirilen ve inşaat mühendisleri tarafından tasarlanan ölçekler doğrultusunda hazırlanan projelere biz mimari proje diyoruz. Yapılması planlanan projenin büyüklüğüne ve özelliklerine göre ayırt etmek projenin kolay işleyişine olanak tanır. Yığma, betonarme ya da çelik olma durumuna göre binanın taşıyıcı sistemlerinin ne şekilde yapılacağını gösteren, bodrum kat da dahil olmak üzere tüm kat ve çatı planları, iskelet sistemi ile bunların kesitleri dikkatli bir şekilde hesaplanır ve bu detayları içeren planlama hazırlanır biz buna da statik proje adı veriyoruz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]