fib.net - firmalar işte burada

Esenler Asansör Bakım Arıza Tamir

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Esenler ilçesinde yer alan firmamız uzun zamandır tüm İstanbullulara hizmet vermektedir. Yaptığımız tüm çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Asansörler ihmale gelebilecek cihazlar değildir. Her gün milyonlarca kişinin malını, canının taşıyan bu cihazlar önemsenmeli ve gerekli güvenlik önlemleri alınmalıdır. Asansörler bakım ve kontrol yönetmeliği gereği yılda bir defa bağımsız denetim kurumları tarafından kontrol edilmelidir. Bağımsız denetçiler tarafından yapılan kontroller neticesinde asansörün can ve mal güvenliğini tehlikeye sokacak ve yüksek risk taşıyacak durumlarda, bakımlarının yapılarak giderilmesi için etiket yapıştırılır. Üzerinde kırmızı renkli bilgi etiketi bulunan asansörlerde, uygunsuz durumlar bir an önce giderilmesi bu asansörleri kullanan kişiler için önem teşkil etmelidir. Binalarda kullanılan asansörler ayda bir kez bakıma alınmalıdır. Yük taşımak için kullanılan asansörlerde ise bu 6 ay olabilmektedir. Geçmişe söyle bir göz attığımızda binaların alçak olduğunu hatırlamak, yük taşırken kullandığımız enerjinin ve zamanın bizlere getirdiği olumsuzlukları göz önüne getirmek zor olmasa gerek. Asansörlerin icadı ile bugün inşaat sektörü hızlı bir gelişme göstermiştir. Asansör olmasaydı bugün bu yükseklikte binaların yapılması mümkün değildi. Hem insanlar için hem de malzemenin taşınması açısından büyük kolaylık olan asansörler devrin en büyük icatlarındandır.

Şöyle bir düşünelim bir insan en fazla kaç kat yukarı çıkabilir? Ya da bunu bir gün içerisinde kaç kere yenileyebilir? Bunları düşünmek zor değil. Bu sebepten dolayı kullandığımız bu cihazların bakımlarını ihmal etmemeli uzman kişilerin yardımını almalıyız. İstanbul Esenler Asansör Bakım Arıza ve Tamir firması olarak biz 7/24 her zaman yanınızdayız.

Bizleri diğer firmalardan ayıran özelikler arasında çağdaş yaşamın ihtiyaçlarını ve modern yaşama arzusu uyandıran apartman ve sitelerde güvenli bir şekilde yaşamanızı kolaylaştırmakta ve her daim sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve uzman kadromuz ile verdiğimiz hizmeti belgelemekteyiz.

•          Faaliyetlerimizi, profesyonel bir anlayış ve hukuki mevzuat kapsamında yürütmekteyiz.

•          Mevcut yasa ve yönetmeliklere göre apartman site ya da iş merkezlerinin kiracı yada malikler arasındaki sorunlarını en aza indirgeyerek en iyi hizmeti vermekte uygun fiyat aralıklarıyla çalışmaktayız.

•          Hizmet verdiği apartman, siteler ve diğer tesislerde her türlü temizlik, teknik, güvenlik ve diğer hususlar bizim güvencemiz altında yapılmakta ve en küçük bir sorunda bile kısa sürede kalıcı çözümler üretmekteyiz.

Bizimle çalışmak için bu yazdıklarımızdan çok daha fazla nedeniniz var. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]