fib.net - firmalar işte burada

Esenler Beyaz Eşya Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kaliteli hizmet anlayışımızla sizleri servisimizde ağırlamaktan onur duyarız. Servisimizin kullandığı yedek parçaların hepsi orjinaldir. Kullandığımız tüm ürünlere güvendiğimiz için 1 yıl garantisini de veriyoruz. Servisimizin karşılaştığı arızalardan bir tanesi buzdolabı elektronik fan motorunun arızalanmasıdır. Genel olarak buzdolaplarında mekanik fan motoru kullanılır. Bu fan motoru buzluk içine yerleştirilmektedir. Elektronik fan motorları ise bir kaç modelde bulunur. Görünüş olarak mekanik fan motoruna benzer. Bu motordan farklı sadece birkaç özeliliği vardır. Bu özelliklerinden biri elektronik fan motoru mekanik gibi sürekli sabit bir hızda dönmez. Elektronik fan motorları buzluk içindeki soğuk havaya göre dönme ve üfleme hızını düşürebilir veya yüksek seviyeye çıkarabilir. Böylelikle daha fazla enerji tasarrufu yapar ve kalorili soğutmayı eşit olarak yapar. Elektronik fan motorlarının elektonik kısmı çok iyi muhafaza ve izole edilmiş bir kabın içindedir.  Çünkü soğuk havadan etkilenmemelidir.

Bir başka sorun ise; Buzdolabı drayerinin sorun çıkarmasıdır. Buzdolabı drayerleri filitre görevinide üstlenmektedir.  Buzdolabı içinde dolaşan zaman zaman likit zaman zaman ise buhar olan gazın üstündeki nem rutubet ve yağı alarak soğutucu gazın sistemde temiz dolaşmasını sağlar. Drayerler genelde bakır olurlar ve gaz içinde bulunan zararlı elementleri temizlemek için içinde bulanan slakajerleri kullanırlar. Bu slakejerler ufak top halinde ki parçacıklardır. Drayerler buzdolaplarında bulunan kondenser çıkışında bulunur.

Drayerin bir ucu kondensere diğer ucu kılcal boruya bağlanmaktadır. Drayerler her soğutucu sisteme göre farklılık göstermektedir. Sistemin büyüklüğüne göre değiş göstermektedir. Drayer içindeki slakajer tanecikleri sabit değildir. Drayerin büyüklüğüne göre slakajer sayısında belirli gramajda değişir. Drayer montajları genelde oksijen kaynağı ile yapılmaktadır. Bu tip sorunlarınızda yapacağımız her işlevin % 90’ının gözünüzün önünde gerçekleştirmekteyiz. Bizleri arayarak her zaman destek alabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]