fib.net - firmalar işte burada

Esenler Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Araçlarımız için lastikte jant mutlaka olmalıdır. Jant çeşitlerinden çelik jant görüntüsü ile oldukça şık görünmektedir. Ama hafif alaşımı olması ile demir jantlara göre daha geç ısınmaktadır. Daha geç ısınması ile birlikte çok çabuk da soğur bu sayede daha verimli hizmet verir. Artık jant modelleri çok fazla çeşitleri var olmaktadır. Jant modelleri seçer iken ne kadar sağlam olduğu önemlidir ve orijinal olursa da sizin için daha iyi olur.

Jant çeşitlerinde magnezyum alaşımlı jantlarda var olmaktadır. Bu jantlar alüminyum alaşımı jantlara göre ağırlığı ile diğerlerine göre daha hafif olmaktadır. Hafifliği ile ön planda olan bu jant oldukçada hassas olmaktadır. Bu jantlar hassaslığı ile de kullanıma daha dikkat edilmesi gereken jant tipi olmaktadır. Servis bünyesinde aynı zamanda kumlama işlemi de yapılmaktadır. Hassas şekilde yapılan kumlama işlemi sonrası jantların ilk günkü kadar şık ve güzel görülmektedir. Kumlaması düzgün yapılan jantlar boya yapılmadan da kullanıla bilir. Kumlama işleminin süresini demek gerekirse yaklaşık olarak üç saatlik bir zaman yeterli olmaktadır.

Jant çeşitlerinden döküm saç şekillendirme yaparak da jant imalatı yapılabilir. Jant üzerinde bu işlem ile çok rahat şekilde şekillendirmeler yapılabilir. Hangi malzeme ile jant yapılırsa yapılsın hepsinin dayanıklılık zamanı aşağı yukarı aynı olmaktadır. Jantın araca desteği çok fazladır. Ne kadar çok araç üretiliyor günümüzde her üretilen araç kadar jant üretimi de yapılmaktadır. Çünkü araçların olmazsa olmaz parçalarından birisidir. Jant çeşitlerinden çelik jant, sac jant, gibi tipleri var olmaktadır. Soğuk formlaşması ile kaynak üretilmesi de yapılır. Bu şekilde üretilen jantlar genel olarak siyah renkte üretilir ama isteğinize göre de renk ayarlaması yapılabilir. Kırık olan jantlar ve çatlak olan jantlara kaynaklama yapılabilir. Kaynak yapılırken başarılı olunması için statik kaynak yapılmaktadır. Jantlar darbe görmediği süre ömürleri uzun olmaktadır. Yıllarca kullanılır ama herhangi bir çarpmada ya da araba park ederken bile kaldırıma çarpıp hasar verebilirsiniz. Ama zamanla paslana bilir veya iç kısmı kirlene bilir bu tipte ki olaylar içinde İstanbul Esenler Jant Düzeltme & Kaynak olarak her konuda biz size yardımcı olabiliriz. Ama bakımları yapıldığında eskimiş olan jantı değiştirmekte fayda var çünkü ileriki zamanda size zor anlar yaşata bilir. Bu konuda en uygun şekiller ile biz her zaman sizin yanınızdayız. Servisimiz ustaları her zaman en iyi ustalardan oluşmaktadır. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]