fib.net - firmalar işte burada

Esenler Klima Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Günümüz şartlarında kışa göre yazın sıcağının çok olması bunun yanında nemli bir ilde bulunuyorsanız yaşam açısından çekilmez bir hal almaktadır. İş yerlerimiz ve evlerimizde klimanın olmayışı hele ki iş yerlerimizde olmadığını düşünürsek çalışırken terden üstümüzün sırılsıklam olması ve kötü kokuların yayılması ve hatta sıcağın etkisiyle havale ve kalp krizi geçirenlerle karşılaşabiliriz. Bu gibi durumlarda sıcağın tam olduğu saatlerde asla dışarıda bulunmamak gerekmektedir. Aksi takdirde güneş çarpması bulantı kusma alerji kalp krizi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşılaşmamak için iş ve evlerinizde klimanın olması şarttır. Klima yaşam kolaylığı ve verimli çalışmamızı sağlamaktadır.  

İstanbul Esenler klima servisi olarak konforunuz için aldığınız klimalarınızın bakım, onarım ve tamirini yapmakta ve uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlamayı amaçlamaktayız. Klima montajı, yeri ve periyodik bakımı önemlidir. Gerek sağlık gerekse daha kaliteli yaşam için. Yanlış kullanımlar sağlığımızı etkiler ve hasta oluruz bunun başında astım zatürree gibi soğuğa çok maruz kalma ve klima önüne yatmaktan kaynaklanır. Ya da klima temizliğinin zamanında ve düzgün yapılmaması sonucu biriken tozların bakteriye dönüşmesi ve solunum yolumuzu etkileyerek astım, bronşit, farenjit gibi hastalıklara sebebiyet vermektedir.

Klimalarınızın bilinçli ustalar tarafından doğru montaj sorunsuz ve eksiksiz yapılan tüm klimalar müşterilerimize uzun ömürlü bir kullanım sunmakta ve bundan da yararlanmak tüm müşterilerimizin hakkıdır. 

Yılların verdiği tecrübe ile müşteri memnuniyetini taşımak ve devamında da sizlerin yanında olarak bakım ve onarımını yapmaktayız. Firmamız montaj, bakım, onarım ve yedek parçada en iyi kaliteli hizmeti vermekte ve en uygun fiyatı da sunmaktayız. Daha iyi hizmet verebilmek içinde teknolojiyi takip edip yenilikçi ve kendimizi geliştirerek modern gelişmelerden geri kalmamaktayız. Firmamıza her daim ulaşıp klima bakımlarınızı ve tamirinizi bizlere yaptırabilirsiniz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]