fib.net - firmalar işte burada

Esenler Mobil Lastikçi

İdris Culfa
İletişim Bilgileri
İstanbul / Sancaktepe
0 (544) 346 20 60
0 (544) 346 20 60
İdris Culfa
Firmanın Kontrol Ettiğimiz Bilgileri
İsim Soyisim :
Vergi Numarası :
Vergi Dairesi :
E-Posta Adresi :
TC Kimlik No :
Sabit Telefon :
Cep Telefonu :
Adres Bilgileri :
Esenler Mobil Lastikçi
  • Esenler Mobil Lastikçi
  • Esenler Mobil Lastikçi
  • Esenler Mobil Lastikçi
  • Esenler Mobil Lastikçi
  • Esenler Mobil Lastikçi

Eğer arabanız varsa ve düzenli olarak kullanıyorsanız mutlaka bir defa araç lastiği ile ilgili bir problem yaşamışsınızdır. Lastiğin patlaması, havasının inmesi ya da delici/kesici cisimlerin lastiğe saplanması gibi durumlarla karşı karşıya kalmışsınızdır. En olmayacak zamanda aniden meydana gelen bu gibi durumlar çoğu zaman can sıkıcı olmuştur. Çünkü hiç planda olmadan ortaya çıkan lastik problemleri ne kadar önlem alınsa ya da dikkatli davranılsa da tüm araç sahiplerinin başına mutlaka bir kaç kere gelecektir.

Önemli olan böyle bir durum meydana geldiğinde nasıl davranılması gerektiğidir. Yani lastiği patlayan aracınız başında mı beklemeli yoksa yardım için kilometrelerde yürümeli misiniz? Aslında ikisini de yapmanıza gerek yok. Mobil yardım kapsamında sunulan mobil lastikçi hizmeti ile pek çok araç sahibi bulunduğu yerden ayrılmadan patlayan lastiklerini değiştirme imkanı bulmaktadır.

Bulunduğunuz yerde bir telefon yardımı ile destek isteyebileceğiniz mobil lastikçiler haftanın her günü ve günün her saati 7 24 lastikçi olarak hizmetlerini sürdürmektedirler. Biz de yıllardır bu alanda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz ile yolda kalan araç sahiplerine hızlı ve ekonomik çözümleri ulaştırmak için büyük bir özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kendinizi yormadan ve aracınızı yalnız bırakmadan bir telefon aracılığıyla yardım isteyebileceğiniz ekibimiz dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma gelecek ve lastiğinizle ilgili problemleri gidereceklerdir. Bunun için tek yapmanız gerek destek hattında belirtilen numarayı aramak ve araç marka ve modeline dair bir kaç bilgi vermek. Hangi lastiğin aracınız için uygun olduğunu belirleyen ekip arkadaşlarımız görüşmenin ardından dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma yönlendirileceklerdir.

Haftanın her günü hizmetlerini sürdüren firmamız Esenler ve çevresi de dahil olmak üzere tüm İstanbul’da faaliyetlerine devam etmektedir. Siz neredeyseniz size en yakın lastikçi, günün hangi saati olursa olsun açık lastikçi yine ekip arkadaşlarımızdır.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]