fib.net - firmalar işte burada

Esenler Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

En kıymetli şeyin zaman olduğu günümüzde hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıran araçlarımızın da tıpkı insanlarda olduğu gibi bakıma ihtiyacı vardır. Bakım işlemleri zamanında ve düzgün bir şekilde yapılan araçlar sizi yarı yolda bırakmadan hayatınızı kolaylaştırmaya devam eder.

İstanbul Esenler Oto servis Bakım Tamir firması olarak her marka ve model aracın bakım ve tamir işlerini sorunsuz bir şekilde yapmaktayız. Firmamız bünyesinde yapılan periyodik bakım hizmetleri şunlardır: yağ filtresi değişimi, polen filtresi değişimi, hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, motor bakımı, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol gibi uygulamalardır. Aracınızın periyodik bakımlarının düzenli olarak yapılması hem araç hem de sizin için hayati önem taşımaktadır. Düzenli olarak yapılmayan bakım işlemleri aracınızın parçalarına ve sistemine zarar verebilir. Hepimiz birçok insanın hayatını trafik kazalarında kaybettiğini biliyoruz. Sadece kendi hayatınızı değil yanınızdaki sevdiklerinizin hatta trafikte ki diğer insanların hayatını tehlikeye atmamak için sorumluluklarımızın farkında olmalıyız. Yaşana bilecek bu acı olayları göz ardı etmeden gerekli tüm bakım ve onarım işlemlerini düzenli olarak yapmalı ve hem kendi hayatımızı hem de trafikteki diğer insanların hayatını kazalardan korumalıyız.

Kullandığımız bilgisayarlı arıza tespit cihazları modern araçların elektronik beyninde bulunan arızaları okuyup hangi parçanın bozulduğunu bize gösterir. Teknolojinin getirdiği en güzel yeniliklerden olan bu cihaz işimizi büyük ölçüde kolaylaştırır. Araçların hasarlı olduğu bölümler tespit edildikten sonra tamir aşamasına geçilir. Bu aşamada aracınızın markasına uygun orijinal parçalar kullanılarak ve gerekli tüm bakımlar yapılarak aracın tamir işlemi gerçekleşir.

Herhangi bir kaza ya da aracınızın bozulması durumunda ise 7/24 hizmet veren firmamız kısa sürede olduğunuz yere gelip aracınızı tamir edebilir. İhtiyacınız olan yol yardımı hizmetlerini en kısa zamanda ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz. Servis hizmetlerimiz için bize günün her saatinde gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllar önce Esenlerde kurulan firmamız alanında uzman ve güler yüzlü personel kadrosu ile ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizde olmaktan gurur duyarız. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]