fib.net - firmalar işte burada

Esenler Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Bulunduğumuz mekânların tadilat dekorasyona ihtiyacı vardır. Zamanla yıpranmalar ve günümüz şartlarına ayak uydurmak için bazı değişikliklere gidebiliriz. Bu değişikliklere giderken tadilat dekorasyon yaptıracağımız firma seçimi çok önemlidir. İyi araştırma yaparak referansı düzgün kurumsal bir firma bulmanız gerekmektedir. Yaptırdığınız firma ya da kişilerin tadilat dekorasyon için garanti vermesi önemlidir. Kaliteli iş yaptırmanız yetmeyecektir. Bunun yanında malzemenin kalitesi de önemlidir. Ayrıca işçiliğinde ayrı bir yeri vardır. Bu üç işlemin aynı anda bulamazsanız tadilat ve dekorasyonunuz eksik demektir. Bu üç madde İstanbul Esenler tadilat dekorasyon firmamızda mevcut bulunan ve işlerimizde yüzde yüz güvenilir bir firmayız.

Bazı nedenlerden tadilat ve dekorasyon yaparız. Bunlardan bir kaçını yazacak olursa, odanızın mutfağınızın koltuklarının renginin modasının geçmesi ya da eskimesi mutfaklarınızın dolaplarınızın eskimesi ve yeni ve daha modern bir görüntü sunmaktayız. Bulunduğunuz mekânın büyük olması ve sizlerinde bir odaya ihtiyaç duymanız sebebiyle alçıpen duvar bölme ile bölme işlemi gerçekleştirilip odanıza uygun bir tonla renklendirilip yeni bir odaya sahip oucaksınız.

Bulunduğunuz yerin aydınlatma sistemi az ya da şık olmayan bir görüntüsü olabilir. Bu gibi durumlarda da asma tavan şeklinde ışıklandırılabilir ya da şık lambalar ile güzelleştirilebilir ve ışıtmanın daha kaliteli olması sağlanabilir.

Banyo tadilatında ise aynalı dolap, fayanslar, geniş rahat edebilecek bir alan renk ve görsellik önemlidir. Banyoda seçeceğiniz uygun malzemeler banyonuzun daha güzel ve daha kullanışlı bir mekân sağlar. Banyonuzun su tesisatını, elektrik tesisatını, seramiklerini, küvetini, dolaplarını ışıklandırmasını, su giderini, prizlerini, kabinini hizmetlerini vermekteyiz. Banyonuz hakkındaki tasarımınızı firmamıza iyi aktarmalısınız ki bizlerde sizlere projeniz hakkında en iyi şekilde yardımcı olalım. Fiyatlar konusunda malzeme kalitesine göre, banyonun büyüklüğüne, kullanılan malzemenin adetlerine göre müşterilerimizi de düşünerek yaptıracağımız en uygun fiyatlarımızı sunmaktayız. Tadilat ve dekorasyonda sabit bir fiyat bulamazsınız. Çünkü yapılan iş devamlı değişkendir. 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]