fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Dış Cephe Mantolama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Mantolama sistemi modern yapılarda artık yaşam konforumuz haline gelmiştir. Enerji tasarrufu konusunda büyük etken sağlayıp ekonomik olarak sizlere katkı sağlamaktadır.  Geçmiş yapılarımızda mantolama sistemine rastlanmamaktadır ama yeni yapılan yapılarda zorunluluk olduğu için mantolama bulunmaktadır.

Mantolama hakkında insanlarımız çevrelerinden ve bu sistemi bilen usta kişilerden öğrenip bilinçlenmesinden ya da yeni binaların mantolama sistemi olmasından gün geçtikçe yaygınlaşmıştır. Bunun yananında enerji tasarrufu gürültü gibi etkenleri de görerek eski binalarda da çoğalmaktadır. Mantolama uygulamalarının birkaç çeşidi vardır. Sağlam dayanıklılık gerektiği durumlarda sağlam cephe sistemi, ince sıvalı sistemde ise malzeme çeşitliliği göz önüne sermektedir. Eski binalarımızda mantolama olmadığı için yoğunlaşma ve küflenme gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Bu sorunları da ısı yalıtımı sistemiyle ortadan kaldırılır. Eğer dış sistemde bu uygulama yapılamıyor ise iç bölgeden bu sistem de yapılabilir. Sizlerinde evleri eski ise küflenme, yoğunlaşma sorunu varsa, oturduğunuz yer gürültülü bir alanda ise sizlerin de mantolama sistemi yaptırma zamanınız gelmiş demektir. İstanbul Esenyurt dış cephe mantolama olarak tüm semt ve bölgelerine bakmakta ve bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizi aramanız yeterli olacaktır. Mantolama işi anlaşılsın ya da anlaşılmasın bütün öğrenmek istediğiniz bilgiler için bizlere danışabilirsiniz. Ücretsiz keşiflerimizde mevcuttur. 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizler dış görünüşümüze ne kadar önem veriyorsak yapılarımıza da öyle önem vermemiz gerekmektedir. İnsanoğlu kendisine bakmadığı zaman çirkin ve dağınık bir hal almaktayken binalarımızda gün geçtikçe küflenme, çöküntü ya da kabarmalar iç kısımların bu sorunlardan dolayı odalarda renk bozuklukları ve kötü bir koku almaktadır. Firmamız tadilat ve dekorasyon konusunda başarısıyla kendini kanıtlamış ve bünyemizde barındırdığımız deneyimli tekniker ve ustalarımızla titizlikle konut, ofis, iş yeri gibi hem güzel bir görüntü hem de sağlam bir yapı için mantolama ile yeni bir görüntü sağlayalım.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]