fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Doğalgaz Tesisatı

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Firmamız teknoloji yolunda takip ederek emin adımlarla ilerlemektedir. Isı bizim için önemlidir. Kışın sıcak su olmaması geçmişteki gibi soba üstü ya da ateş üstü su ısıtma yöntemleriyle işlerimizi halletmemiz gerekecektir. Bu sebepten evlerimizin ihtiyacı olan bir uygulamadır. Yaşam konforumuzu daha rahat yaşamamızı sağlayacak ve zaman konusunda bize avantaj sağlayacaktır. Bu sistemi evlerinizde yoksa yaptırmayı düşünüyorsanız bu işi iyi yapan firmalara başvurmanız gerekir. Bizler bu işin vazgeçilmez ekip çalışanları olarak sizlere en iyi şekilde yardımcı olalım. Vizyonumuz ve misyonumuz 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz hizmet ağımız ile İstanbul Esenyurt kalorifer ve doğalgaz tesisatı firması olarak müşterilerimiz bizleri tercih etmektedirler.

Kalorifer ve doğalgaz tesisatınızı yaptıracağınızda değinmeniz geren etkenleri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Etkenlerde biri olarak tesisat borularının yönüdür. Mümkün olduğu kadar yapılan işte borular uzun mesafeden kaçarak kısa mesafe tutulup, boru dönüşleri en ez minimum değerde dirsek kullanmakta fazla dirsekten kaçınmalıyız. Dirseklerin azlığı ve mesafenin kısa tutulması odalar içersinde hem ısınma miktarını artar hem de ısı kaybı oluşmaması nedeniyle maksimum tasarruf sağlanır. Boru gidiş yönü ve dirsek kullanılış ile ilgili usta deneyimli uzman mühendis tarafından gerçekleştirmeniz kesif sayesinde tesisat borularının nasıl en iyi şekilde gideceği belirlenerek ustalarımıza tarif edilir ve tesisat yapım işlemine bu şekilde başlanır ise tesisatınızın kullanım ömrü uzun olur. Kaliteli malzemenin yanında işçilikte önem arz etmekte sadece bir tanesinin düzgün olması yeterli olmamaktadır.

Bir diğer etken kombidir. Kalorifer tesisatı için önem arz eder ve geniş kapsamlı seçeneklerle en iyi kombi seçimi yapılır.Yer seçimi yapılırken en önemli etken banyo ve mutfaktır. Bu yerlere yakın olmaması olmadığı takdirde su sarfiyatı olur ve fatura olarak size geri döner ve uzun olması dolayısıyla fazla çalışan kombi gaz sarfiyatı da yapar buda size fatura olarak geri dönmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]