fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Halı Yıkama

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İstanbul’un Avcılar ilçesi sakinleri, evlerinizin süsü olan kıymetli halılarınızı artık profesyonel halı yıkama fabrikamızda bize teslim edin ve keyfinize bakın. Halılarınızla ilgili tüm sorun ve şikayetlerinizi bizler çözüyoruz.  İşinde uzman, hassas ve yaptığı işi önemseyerek yapan, güler yüzlü ekip arkadaşlarımızla halılarınızı evlerinizden teslim alarak işyerimize getiriyoruz ve işyerimizde bulunan tam otomatik makinelerimizde Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri ile hijyenik kurallara uygun bir şekilde yıkayıp, kurulayıp ve paketleyerek tekrar servis araçlarımızla evlerinize teslim ediyoruz.

Halılar kendi aralarında temizlik türlerine göre ayrılmaktadır. Hepsi birbirinden farklı yöntemlerle temizlenmekte ve sizlerin kalitesine sunulmaktadır.  Eğer vaktiniz bol ise fabrikamızda halılarınızın hangi şartlarda ve hangi temizlik ürünleriyle yıkandığı izleyebilirsiniz. Bünyemizde çalışan gerek servis personellerimiz gerekse yıkama ve paketlemede çalışan personellerimiz işlerinde uzun yıllardır çalışan ve profesyonel olduklarından dolayı evinize geldiklerinde güven konusunda hiçbir tereddüt yaşamayın. İşimizde güven duygusu olmazsa olmaz kuralımızdır.

Kalite konusunda kendimizin dışında kimseyi denk görmüyoruz. Halılarınızı nerde olursanız olun bizi arayarak güvenli ellere teslim edebilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak bizim için önemlidir.  Bizlere teslim ettiğiniz halılarınızı kendi evimizin halısı gibi sahiplenerek ona göre temizliyor ve paketliyoruz. Halılarınız yıkanıp paketlenmeye başladığında ustalarımız tarafından kontrol ediliyor ve tadilat ihtiyacı var ise ustaca tadilatları da yapılarak işlemleri tamamlanıyor. Yaptığımız işimizde ticari olarak para kazanmamızın yanı sıra siz değerli müşterilerimizi de kazanarak sizlerle uzun yıllar boyunca güvenli ve keyifli çalışmayı arzu ediyoruz. Halılarınınız ister çok kirli olsun, isterse çocuklarınız üzerine bir şeyler döksün. Hiç üzülmeyin. Bizi arayın gelelim halılarınızı alıp en kısa zamanda ve tertemiz yıkayıp yuvanıza getirelim. Teslim aldığımız her halı artık bizim güvencemiz altındadır. Evinizden mutluluk eksik olmasın.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]