fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt İphone Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

İphone cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız İstanbul Esenyurt İphone tamir ve teknik servisi Firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız Türkiye çapında hizmetler vererek rekabetten yılmayan, teknolojiyi takip eden, bilgi ve birikim sahibi, sektöründe her zaman ismini duyuran, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini devam ettirmek ve sürdürmek vizyonlarımız arasındadır. İphone tamir ve teknik servisi olarak müşterilerimize verdiğimiz tüm hizmetlerde daima en iyiyi sunmak, cihazlarına önem verip ilk gün ki gibi sağlam çalışır bir şekilde teslim etmek ve orijinal yedek parça kullanarak hizmetimizden ödün vermemekteyiz.

İphone cihazınız mı arızalandı hiç durmayın tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçmeniz. Biliyoruz ki bütün işlerde olduğu gibi bizim sektörde de müşteri memnuniyetine her daim her şeyin üstünde tutup önem vermekteyiz.

İphone telefonunuzun zamanla birçok arızaları bulunmaktadır. Bunlardan 2 tanesine değinecek olursak, müşterilerimizin en çok sorunla karşılaştıkları şarj problemleri şikâyetleridir. Bunlar; telefonun pili sürekli bitiyor günde 3 ya da 4 kere şarja takmak gerekmekte, şarjım bitti ve şarja taktım, şarja saatlerce takılı olmasına rağmen telefonun şarj olmaması ve telefonun açılmaması, İphone şarjı %80 deyken birden %5 düşmesi. Bataryanın çabuk bitmesi, şarj olurken telefonu kullanılabilmesi bataryada kullanılamaması ve telefon şarj oluyor gibi göstermesi ama olmaması gibi.

2. si ise ses problemleridir. Bunlarda karşımıza; görüşme esnasında tam sesin gelmemesi, kısık gelmesi, sesinizin karşıya gitmemesi, sesin her iki tarafa da kesik kesik gelmesi, karşıdakinin sesinin boğuk gelmesi kulaklıkla sesi duyulması ama kulaksız sesin gelmemesi gibi ses sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Firmamız olarak tüm hazır kadromuzla bizlere her daim ulaşıp, koşulsuz müşteri hizmetimiz ve ekonomik uygun fiyatlarımızla, kargo, mobil ve orijinal yedek parça depomuzla her daim sorularınızı sorabileceğiniz müşteri hizmetlerimizle İphone cihazlarınızın tamirini üstlenelim.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]