fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Jant Düzeltme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Aracınız ile ilgili olan jant işlemi için mutlaka güvenilir ustalardan destek almanız şart çünkü ihmal edilmemesi gerekir. Jantlarda montaj yaparken mutlaka aplikasyon tablosuna uygun olarak bijon ile göbek bileziği  kesinlikle kullanılmalıdır. Jant montajında bijon ve ya somonların her zaman temiz olmalı montajları yapılırken çok dikkat edilmeli ve montaj yerlerinde hiç bir şey olmaması gerekiyor. Bu şekilde montaj yapılırken çok dikkatli olunması gerekir. Arcınıza bakım ve jant montajı yapılırken bazı kontrollerden geçmesi şart olmaktadır. Araçlar için en önemli parçalardan biri olan parça jant parçası olmaktadır.

Jantlar artık birçok artça görsellik sergiliyor. Jantların ebatları da araçların marka ve büyüklük ve küçüklüklerine göre değişmektedir. Jant montajları sağlam olmalı çünkü yol tutumu da jantlar sayesinde daha iyi olur. Jantların önemi sizi zor durumda bırakmaması çünkü herhangi bir park yaparken ve en ufak bir darbede çarpma sonucu kırılmaması eğer kırılır ve eğilir ise sizi zor durumda bıraka bilir. Bu sebepten dolayı zor durumda kalmamak için ara zamanlarda kontrollerden geçirmeniz şart her hangi bir sorunda değiştirmeniz de şart olmaktadır. Çünkü araç üzerinde hem kendi canınız hem de ailenizin canını tehlikeye atmamak lazım. Bu tipteki sorunlar yüzünden herhangi bir kaza geçirmeyi kimse istemez ve kimseye zarar gelmesini istemezsiniz bu sebepten dolayı her daim kontrollerden jantlarınızı geçirmek şart olmaktadır.

İstanbul Esenyurt Jant Düzeltme & Kaynak ile de birçok soruna son verebilirsiniz. Servisimiz olarak da bir her zaman sizin yanınızdayız. Tüm araçlara uygun olan jantların çeşitleri genel olarak hepsine uyum sağlar. Jant çeşitlerinde çelik, alüminyum ve demir gibi çeşitlerden üretilen jantlar da yaşamış olduğunuz sorunlarda mesela kırık ve çatlaklar oluşumunda genel olarak kaynak sayesinde tamiri yapılarak normal haline getirilir. Servisimiz ve itina ile çalışan ustalarımız sayesin bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz. Çünkü işinde çok başarılı ve kendini sürekli olarak geliştiren ustalar ile birlikte çalışmaktayız. Jantlarda zevke göre boyama tekniğini de ustalarımız yapmaktadır. Bazı müşterilerimiz modifiye gibi şık görünümlü jantlar istemektedirler. Jantlarınızda kırık oluştuğu zaman ve bazı yerlerinde eğilmeler olduğunda kaynak sistemi ile de düzeltmeler yapılabilir. Bazı jant tiplerine de ısı ile kaynak uygulaması yapılmaz çünkü ısıya dayanıklılığı yoktur. Esenyurt servisi olarak jant konusunda size en iyi bilgiyi verebilmek olan hizmet yeri Esenyurt sevisi olmaktadır.  

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]