fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Koltuk Döşeme

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Döşeme kaplama malzemelerinin kendine göre avantaj ve dezavantajı bulunmaktadır. Örneğin sert ve yumuşak sünger seçimi ve ya leke tutan ya da tutmayan kumaş seçenekleri koyu renge göre açık renk kumaşta daha çok lekenin belli olması gibi bakım ve temizlik kolaylığı kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Şık bir görüntü kazanayım derken kullanışsız bir kumaş ve sünger seçmeyin. Çocuklarınızı ve kullanım aşamasındaki durumunu göz önüne alarak seçim yapmanız sizin için daha kolay bir yöntem olacaktır. İstanbul Esenyurt koltuk döşeme kaplama firmamızdan kumaşlar hakkında yardım alabilirsiniz.

Değişik kumaş çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar deri süet farklılığı saten kadife farklılığı gibi. Firmamız mobilyalarınızı teslim alıp iç iskeletini tamir edip döşemesi ve kaplaması yapılarak mobilyanın görünür ahşap kısımlarının ve koltuğun konulacağı odanın rengini göz önüne alarak boyanması, cilalanması ve bakımı yapılır. Koltuk döşeme kaplama fiyatlarımız müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan uygun tarifelerle yardımcı olmaktayız. Fiyatlarımız koltukların sayılarına, modellerine, boyutları ve ebatlarına, koltuktaki işçiliğe, müşterimizin istediği kumaşa, sünger gibi malzemelerin kalitesi ve özelliklerine ayrıca yapılan ekstralara göz önüne alıp değerlendirmekteyiz.

Koltuk döşeme ve kaplamada en çok fiyat değişikliğinin asıl sebebi fiyatın farklı olmasında kullanılan malzeme, kumaşın cinsi, farklılığı ve kalitesinin farklı olması değiştirmektedir.

Birçok koltuk döşeme seçenekleri vardır bunlardan bir kaçı klasik koltuk döşeme, berjer döşeme ve chester koltuk döşemedir. Kısaca klasik koltuk döşeme kaplamayı anlatacak olursak;

Klasik koltuk takımlarının iskelet yapısının tamiri ve bakımını, boya ve yüz değişimi bakım ve onarımını yapmaktayız.  Klasik koltuklarda ahşap kısımlarda oyma var mı yok mu boyama yapılacak mı yoksa yapılmayacak mı yapılacak ise ne renk olacağı, tercih edilen model ve renk, iskelet tamiri bunlar müşterimiz ile karar verilir ve fiyat oluşturmada önemli bir yer teşkil etmektedir.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]