fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Kombi Servisi

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Kombi servisi hizmeti ve bakımı veren ciddi bir firmayız. Yaptığımız işin hakkını vermekteyiz. Müşterilerimizin bize geri dönüşlerine önem vererek, tüm düşüncelerine saygı gösterip, olumlu cevaplar almamız bizi sektörümüzde büyütmekte ve referanslarımıza güç katmaktadır. İyi bir kombi servisi olmak için her gün çabalamakta ve çalışmaktayız. Tüm kombi arızalarını çözmek adına teknik servisimizi teknolojiye ayak uydurarak sürekli eğitim ve denemeler yapıp teknik servislerimizi yerinde saymaktansa gün geçtikçe geliştirmekteyiz. Ülkemizin her yerinde soğuk havanın olduğu tüm yerlerde kombi şart olmaktadır. Kombilerinizin yanı sıra bakımından da anlayan teknik servisinde olması şarttır. Günümüz şartlarında güven duygusu kalmamıştır. Bu sebepten tanıdığınız ve bildiğiniz bir firma yoksa güven duyabileceğiniz firmayı bulmak zordur. Kombilerinizi teslim edeceğiniz kişiler önemlidir. Firmanızı bulmanız yanında arızayı tamir eden teknik servis ve işçiliği işini iyi bilmesi ve arızaya en kısa sürede çözmesi ve kısa sürede iş teslimi yapması gerekmektedir. Garanti önemlidir. Garanti vermeyen firmayla çalışmayın.

Kombileriniz çalışmıyor mu ya da ısıtmıyor mu, gaz mı kaçırıyor doğru adreste olduğunuz kesin. Kombilerinize kesinlikle kendiniz müdahale etmeyin bir teknik servisten yardım alarak hareket edin. Öncelikle Telefonda talimatlara uymanız yeterli olacaktır. Kombinizin çalışmamasını sigortaların açık olup olmamasına bakın. Gaz akışını kontrol edin. Sigortanız kapalıysa açtığınız zaman sorun hallolmuş demektir. Sigorta ve gaz akışı açık ve çalışıyorsa sorunu telefonda halletmişiz demektir. Ama sigortayla ilgili sorun yokta gaz kokusu duyuyorsanız hem gazı kesin ve firmamızla irtibata geçin.

İstanbul Esenyurt kombi servisimiz alt yapısı sağlam bir firma olup, ihtiyaç duyduğunuz an yanınızda olmaktayız. 7 gün 24 saat her an bize ulaşabilirsiniz.  Kombilerimizin arızalarının giderilmesi için gerekli görülen malzeme tespit edilip işçilikle uygun bir fiyat sunmaktayız. Kombilerinizi ve hayatınızı güvene almak için ekibimizle en kısa zamanda tanışmaya bekliyoruz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]