fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Oto Servis

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Aracınız bozulduğunda tamir ettirmek kadar bozulmadan bakımlarını yaptırmakta önemlidir. Gecenin bir yarısı ıssız bir yolda kalmamak için ya da daha kötüsü dönüşü olmayan kazalara karışmamak için araçlarınızın bakımlarını zamanında ve alanında uzman kişilere yaptırmalısınız. Firmamız bünyesinde yapılan tüm işlerde aracınızın markasına ve modeline uygun orijinal parçalar kullanılmaktadır. Yapılan işçilik kadar kullanılan malzemenin aracınız ile uyumu da önemlidir. Yaptığı işin öneminin farkında olan firmamız sizin ve trafikteki diğer insanların güvenliğini düşünerek işini büyük bir titizlikle yapmaktadır.

Firmamız da yapılan periyodik bakımlar şunlardır: hava filtresi değişimi, yakıt filtresi değişimi, motor yağı değişimi, polen filtresi, değişimi, motor bakımı, yağ filtresi değişimi, fren bakımı, far ayarı, ön takım kontrol vb uygulamalardır.

Firmamız bünyesinde yapılan servis uygulamaları ise yağ değişimi, lastik ve lastik değişimi, fren ve fren tamiri, egzoz, süspansiyon, akü bakımı, klima bakımı, kayış ve hortumlar, hava soğutma, motor arızası vb uygulamalardır.

İstanbul Esenyurt Oto Servis Bakım Tamir işleri yapan firmamız marka ve model fark etmeden bütün araçların bakım, onarım ve servis işlerini büyük bir titizle yapmaktadır.7/24 servis hizmeti veren firmamıza istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz.

Yeni araçların arızalarını tespit için kullandığımız bilgisayarlı arıza tespit cihazı, araçlarınızın beynine kaydedilmiş olan arızayı okur ve bize hangi parçalarda sorunlu olduğunu gösterir. Siz ofisimizde bir şeyler içerken yapılacak olan işlemlerin fiyatlandırılması hakkında bilgilendirilirsiz. Eğer onaylarsanız kısa süre bir  içinde tamir ya da bakım işlemleriniz başlar. Olabilecek en kısa zamanda tamir ve bakım işlemleriniz gerçekleştirilir. Firmamız,artık neredeyse temel ihtiyaç olan araçlarınızın bakımlarını eksiksiz bir şekilde yaparken zamanı da kısa tutması gerektiğinin farkındadır. Olabilecek en kısa zamanda teslim edilen araçlarınızda yapılan her işlem garantimiz altındadır.

Uzun yıllar önce kurulan firmamız ilk günkü heyecanını kaybetmeden, güler yüzlü ve işinin ehli personel kadrosu ile size mükemmel bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Destek ve güvenleri ile bize çalışma imkânı veren tüm müşterilerimize hak ettikleri hizmeti sorunsuz bir şekilde veriyoruz.

 

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]