fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Pimapen Tamiri

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Esenyurt ilçesinde faaliyet gösteren firmamız her daim sizin hizmetinizdedir. Kaliteli ürünlerimizle güvenilir ekibimizin bir araya gelmesiyle çalışma politikamızı en üst seviyede tutuyoruz. En çok sattığımız bazı ürünlerden bahsetmek gerekirse panjurları örnek verebiliriz. ev, işyeri ve diğer yapı sistemlerinin vazgeçilemez unsurlarından biri olan panjurlar, güneşin ve rüzgârın yaşanan mekâna girişini önlemek veya istenilen düzeyde girişinin kontrolünü sağlamak amacıyla tasarlanmış ve bizlerin kullanımına sunulmuş teknoloji harikası ürünlerdir.  Kullanım açısından özellikle çok rüzgârlı ve fırtınalı bölgelerde panjurların camdan daha dayanıklı olmaları nedeniyle camların kırılmaya karşı korunması sağlanmakta ve dışarıdan gelecek kötü niyetli girişimleri önlemek amacıyla insanlar yaşam alanlarına bu ürünü taktırmaktadırlar.  Alüminyum kullanılarak üretilmiştir.  Tanım olarak; Açılır kapanır dar ve yatay plakalarden oluşan, pencere, kapı veya buna benzer yerlere takılan kapatma düzeneğine alüminyum panjur adı verilmektedir.

Pimapen Panjur üretimi alüminyumun dışında, plastik veya ahşap da  üretilmektedir. Önemli olan müşterinin zevkidir. Bu ürünleri satarken en önemli unsur nerede kullanılacaklarıdır. Alüminyumun dış ortamlara karşı gösterdiği mukavemet nedeniyle, günümüzde alüminyumdan üretilen panjurlar konutlarda, işyerlerinde, sanayi tesislerinde vb. yerlerde tercih edilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte birçok farklı ürünler ve çeşitler yaratılmaktadır. Alüminyum profil sektöründeki yenilikler sayesinde alüminyum panjurlarda birçok farklı değişikliklerde yapılmıştır. Örneğin ilave fonksiyonlara ve farklı görünümler söylenebilir.

Müşterilerimizin bu ürünleri nerde kullanacakları ve panjurdan beklentilerinin dışında, alüminyum panjurlar uygulandıkları yerlere farklı bir görünüm de kazandırmaktadır. Kullanılacak panjurun estetik ve fonksiyonelliklerinin yanı sıra panjur elemanlarının darbelere karşı mukavemetli, korozyona karşı dirençli, uzun ömürlü olması önemlidir. Bu onun ne kadar, sağlam, olduğunu da ortaya koyacaktır. Bunu dışında mekanik özelliklerinin de iyi olması kalitesi açısından önemlidir. Bizimle çalıştığınızda her türlü ürünü kaliteli ve uygun fiyatlarda elde etmiş olacaksınız. Tek yapmanız gereken şey bizleri aramanız.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]