fib.net - firmalar işte burada

Esenyurt Tadilat Dekorasyon

Bu alanda hizmet mi veriyorsunuz? Ücretsiz olarak kayıt et.
Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok
  • Fotoğraf Yok

Eskiden beri devamlı değişerek daha şık ve modern zamana gelmekteyiz. Eskilerden çamurla yapılan evlerimiz zamanla tuğlaya dönüşmüştür. Düz iki göz odaya sahipken şimdi ise şatoya benzeyen evler şaşalı ışıklı daha gösterişli ve konforlu binalar yaptırılmaktadır. Teknolojiye ve çağa ayak uyduran bir firma olarak yaratıcılığımızı ortaya koymakta ve tadilat dekorasyonlarınızda asla pişman olmayacaksınız. Anlaşma öncesi ya da sonrası tadilat ile ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimize çalışma saatleri içersinde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşiflerimizle yaptırmak istediğiniz mekânlarınızı yerinde görüyoruz. İstek ve arzularsınızı değerlendiriyor planlı bir çalışma gerçekleştiriyoruz.  Yaptığımız tüm işlere yüzde yüz garanti vermekteyiz. Eğitimli ve tecrübeli bir kadroyla konusunda deneyimli ekibimizle değişen yeniliklere göre tadilat ve dekorasyonu göz önüne alarak çalışmaktayız. İşimizi önemsiyor ve severek yapıyoruz. Tüm işlerimizde kullandığımız malzemelerin kaliteli olması ve anlaşılan tarih ve saatte teslim etmekteyiz. Bu yüzden firmamız güven sağlamaktadır. Yaptığımız işlerin arkasındayız ve müşterimizin memnun olmaması demek bizim işimizi iyi yapmadığımız anlamına gelmekte bu sebepten müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. sizlerin istekleri ve planları doğrultusunda projelendirme yaparak yapılacak olan mekan için neler gerekli ne yapılmalı ölçüleri ne kadar malzeme gider gibi gözlemler, ölçümler ve notlar alındıktan sonra uygun bir fiyat çıkarılarak anlaşma yapılır. İstanbul Esenyurt tadilat dekorasyon firmamızın referansları çok kuvvetli olup, tadilat ve dekorasyonlarınızı düşünmeyiz.

Evlerinizde mutfak, banyo, yatak odası, lavabo, oturma odası tadilat dekorasyonlarını gerçekleştirmekteyiz. Bunlardan birini kısaca anlatacak olursak;

Mutfak tadilatı en önemlilerden biridir. Çünkü bütün güzel ve şık görüntüyü mutfak dolapları göstermektedir. Güzel gözüken bir mutfakta yemeklerimizi de zevkle yaparız.  Müşterinizin seçeceği mutfak dolaplarının rengi, tezgâh rengi, yemek masasının rengi ve konforu göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır. Mutfaklar zamanımızın en fazla geçirdiğimiz yerlerden biri olarak son yeniliklere göre müşterilerimizin istekleri ve doğrultusunda güzelleştirmekteyiz.

fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]