fib.net - firmalar işte burada
Ev Temizliği Şirket ve Kadınları
  Temizlik kategorisinde değerlendirilen temizlik hizmetinin, etkili ve başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için, bu konuda uzman olan ekipler tercih edilmelidir. Tecrübeli ve temizlik hizmetini meslek edinmiş etkili ekiplerle çalışan kurumumuz, zamanında ev temizliği işlemlerini teslim etmektedir.

            Kullanılan temizlik maddeleri, özel olarak tercih edilmektedir. Halı, yolluk ve benzeri eşyaların temizlenmesinde, eşyanın özel yapısına göre temizlik maddeleri tercih edilmektedir. Pvc, ahşap ve benzeri yüzeyler için, üretilen özel temizlik maddeleri tercih edilmektedir. Cam ve cam yüzeyler için tercih edilen temizlik maddeleri, inatçı kirleri rahatlıkla çıkarmaktadır. Silme esnasında iz bırakmadan, silme işlemi gerçekleştiren elemanlarımız, göz kamaştıran temizlik işlemleri gerçekleştirmektedir. 

Elemanlarımız Tecrübelidir

            Temizlik maddeleri konusunda uzman olan firmamız, eleman tercihi konusunda da tecrübelidir. İş ahlakına sahip, seri çalışan, takım çalışmalarına uyum gösteren ve işini en iyi şekilde gerçekleştiren kişilerden ekip oluşturan şirketimiz, söz verilen zamanda iş teslimi gerçekleştirmektedir. Ev temizliğinde, lavabo, wc, banyo, balkon, cam balkon, pvc kapılar, pvc pencereler, çelik kapılar ve ev içerisindeki bütün eşyalar, özel olarak temizlenmektedir. Fayanslar ve mermerler için özel maddeler kullanılmaktadır. Fayansları ve mermerleri bozan maddeler kullanılmamaktadır. Koltuk, kanepe ve benzeri eşyaların temizliğinde, ayrıntılı temizlik yapılmaktadır. Halı temizliğinde, özel halılar için, boya koruyucu maddeler kullanılmaktadır. Garantili ve etkili hizmet anlayışı ile temizlik hizmeti veren ev temizliği ekiplerimiz, kısa zamanda iş teslimi yapmaktadır. 

Tatil Günlerinde Temizlik Yapabiliriz

            Temizlik hizmetinde, en çok tercih edilen zaman dilimleri, tatil günleridir. Tatil günlerinde temizlik yapılmasıyla birlikte, normal iş dünyasındaki zamanınız heba olmamaktadır. Evinizin mükemmel ve görkemli olması için, kaliteli temizlik hizmetini tercih etmelisiniz. Pahalı temizlik maddeleriyle çıkaramadığınız lekeleri, kolay bir şekilde çıkarabilen firmamız, göz kamaştıran temizlik hizmetiyle, evinizi ışıl ışıl yapmaktadır.

            Ekibimiz, takım anlayışı ile hareket ettiği için, temizlik hizmet esnasında, her hangi bir kargaşa yaşanmamaktadır. Tecrübeli ve işin uzmanı olan elemanlarımızda, görev bilinci bulunmaktadır. Temizlik hizmetinde, güncel temizlik maddelerini takip eden ve yeni temizleme yöntemlerini inceleyen firmamız, her geçen gün büyüme trendine girmektedir. Çalışma özellikleriyle ve zamanında iş teslim özellikleriyle, temizlikte etkili hizmet anlayışına sahibiz.
fib.net - firmalar işte burada Sosyal Medyada Biz
Copyright 2017 fib.net
Tüm Hakları Saklıdır.
Güvenli Alışveriş

Gizlilik Politikası Kullanım Koşulları
Yenilik Habercisi
Bültenimize kayıt olup tüm
kampanya ve yeniliklerden
haberdar olun !
Bize Ulaşın

Maltepe / İstanbul
Çok Yakında
[email protected]